rk1 rk1
547
BLOG

Na salonie 24: "W czasie epidemii 27 proc. rodzin utraciło możliwości zarobkowania"

rk1 rk1 Polityka Obserwuj notkę 37


W czasie epidemii 27 proc. rodzin utraciło możliwości zarobkowania


serio?!

Gratulacje dla adminów za ten tytuł!

Zakładając że większość rodzin to mąż i żona (+ew. dzieci)
to od razu tak na oko widać bezrobocie ok. 50% - dramat!
a jak doliczyć nie-rodziny: tych kawalerów i panny.. to armagedon! 

No i podnieciliście Niezawisłego pajaca..
Tak, wiem - to nie było trudne,
ale oklaski się należą :D




Zaglądamy do komunikatu:

https://www.cbos.pl/PL/publikacje/news/2020/14/newsletter.php

Według deklaracji internautów wśród respondentów zatrudnionych przed epidemią pracę straciło 7%, zaś 24% pracuje w mniejszym wymiarze czasowym. Dodatkowo 2% pracujących przed 1 marca 2020 r. musiało zamknąć własną działalność gospodarczą, a dalsze 4% – ograniczyć ją. Co jedenasty pracownik (9%) obecnie opiekuje się dziećmi w domu. Spadek dochodów konstatuje niespełna jedna czwarta zatrudnionych przed epidemią (23%)




Biorąc pod uwagę, że wszyscy Polacy (i Polki) to jedna wielka rodzina,
uzasadnione jest zsumowanie danych z tego newslettera:

7%+24%+2%+4%+9%+23% = 69%

i zatytułowanie notki następująco:

69% polskich rodzin utraciło możliwości zarobkowania.


Po tym prostym zabiegu Niezawisły będzie
wam sadził po 5-6 amagedononotek codziennie,
a wówczas.. już niebawem złość ludu zmiecie
władzę „dobrej zmiany” z polskiej sceny politycznej.





-








rk1
O mnie rk1

https://rk1s24.wordpress.com/ ------ to już historia. blog nieaktywny

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (37)

Inne tematy w dziale Polityka