52 obserwujących
885 notek
655k odsłon
1440 odsłon

V rp - wstęp

Wykop Skomentuj47

Prezes Jarosław Kaczyński rad był dzisiaj stwierdzić, iż byłemu premierowi Donaldowi Tuskowi mogą zostać postawione zarzuty w związku z prowadzonymi postępowaniami karnymi. V rp ( bo przecież nie RP w pełniej krasie).

Prezydent rp ułaskawia kolegę z partii, w sytuacji kiedy nie ma jeszcze prawomocnego wyroku. Sejm głosami większości unieważnia uchwały sejmu poprzedniej kadencji dotyczącą prawidłowo wybranych sędziów TK. Prezydent nie odbiera od tychże ślubowania. Rząd nie publikuje wyroków TK. Minister „sprawiedliwości” poluje nie tylko na prezesa TK ale także na lekarzy, którzy leczyli jego ojca i sędziego, który orzekał w sprawie jego dotyczącej. Trwa przejmowanie spółek z udziałem skarbu państwa ( rodziny , znajomi, wierzyciele, sponsorzy i wierni). Dodajmy do tego niszczenie służby cywilnej, procedury karnej, nasilenie niszczenia przedsiębiorców, ogólna dewastacja prawa i kultury parlamentarnej i dyletanctwo na arenie międzynarodowej. To tylko przykłady świadczące o tym, iż mamy do czynienia z ekipą nieudaczników i prostaków.

Na osobny akapit zasługuje godne potępienia manipulowanie historią i cyniczna gra zarówno ze środowiskami kibolskimi i katolskimi (z katolicyzmem nie mają nic wspólnego oprócz symboli). Przyjdzie PiS za to zapłacić. Kto sieje wiatr… Przyzwolenie na tego rodzaju zachowania musi skończyć się  źle. Ciekaw jestem co wymyśli Jarosław Kaczyński kiedy już ktoś zginie z ręki patrioty z pałą bejsbolową w dłoni?

Państwo jest przejmowane przez ludzi bez wiedzy i umiejętności, którzy nie przyniosą odnowy moralne lecz dzięki swemu panu przyniosą centralizację, etatyzm i zamordyzm i to będzie V rp. Skończy się tak, że – jak to zwykle w socjalizmie – zabraknie pieniędzy i wówczas ta rp sięgnie głębiej do waszych kieszeni, pracodawcy zaczną zwalniać i uciekać z tego gułagu. Zobaczycie. Mąż, żona otrzyma wypowiedzenie, będziecie płodzić dzieci by rosły w biedzie i totalitaryzmie. To nieuniknione. Chcieliście mieć bat nad sobą to macie. Tak mają niewolnicy.

Niechaj Ziobro stawia zarzuty Tuskowi – to będzie początek końca Vrp. 

Wykop Skomentuj47
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale