52 obserwujących
885 notek
655k odsłon
282 odsłony

Wstyd ze śmigłem

Wykop Skomentuj9

Posłowie i posłanki PiS do wczoraj radykalnie wspierali projekt ustawy środowisk pro life, który w założeniach zakazywał aborcji i ją penalizował. Dzisiaj komisja projekt odrzuciła szablami PiS, czyli tymi samymi, które zapewne obiecywały projektu tego poparcie.

Kto widział posiedzenie komisji ten wie, że po raz kolejny rządzący mają prawo za nic. Raz kolejny  regulamin sejmu traktowany jest przez PiS jako papier toaletowy. Nawet w języku potocznym o takim zachowaniu mówi się : prostactwo i chamstwo. Nie będzie żadnej noweli. Zresztą Kaczyński politycznie nigdy nie był zwolennikiem zaostrzania prawa aborcyjnego, więc prezes mógłby zapłacić ojcu dyrektorowi gotówką za tę woltę – co mając na uwadze decyzję PiS ws. projektu obywatelskiego zapewne nastąpiło.

Odnośnie  śmigłowców.  Między bajki można włożyć tezy o nie inwestowaniu firmy francuskiej w Polsce. Prawda jest brutalna: nie ma pieniędzy i trzeba ich szukać  wszędzie. Stąd 3 miliardy na programy Pisu. Następnie drenaż firm i atak policji podatkowej. Zajmą się Wami, szybciej niż myślicie. Dlaczego?  Ponieważ to nieudacznicy i zwykli złodzieje. 

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale