Rybitzky Rybitzky
49
BLOG

Zaskoczeni?

Rybitzky Rybitzky Polityka Obserwuj notkę 15

Szkoda, że akcja CBA nie przebiegła zgodnie z planem. Andrzej Lepper nie został aresztowany w piątek 6 lipca, gdyż ktoś go ostrzegł. Zatrzymanie wicepremiera na gorącym uczynku pozwoliłoby zapewne uniknąć obecnie obserwowanego, typowego dla naszego kraju medialno – politycznego cyrku.

Z drugiej strony trudno mi sobie, szczerze mówiąc, wyobrazić takie zatrzymanie. Przyłapałem się na myśli, iż to może nawet lepiej, że aresztowanie Leppera na razie nie wyszło. Jeden z najważniejszych członków rządu wywlekany w kajdankach – co za kompromitacja dla kraju!

Oczywiście największą kompromitacją jest to, że szef Samoobrony razem ze swoją hordą otrzymał dostęp do władzy nad naszym krajem. Być może da się to wyjaśnić jakimiś względami taktycznymi, ale powiedzmy sobie prawdę – ci ludzie powinni kopać rowy, a nie rządzić Polską. Wystarczy spojrzeć w twarze członków Samoobrony by wyczytać z nich wszystko.

Na szczęście teraz świat będzie trochę normalniejszy. Lepper otrzyma zarzuty prokuratury. Jeśli będą poparte solidnymi dowodami złamie to jego „karierę” i zaprowadzi do więzienia. Miliony ludzi w Polsce wiedziały, iż coś takiego kiedyś się zdarzy. Czy ktoś jest w ogóle zaskoczony? Bo ja nie.

Rybitzky
O mnie Rybitzky

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (15)

Inne tematy w dziale Polityka