82 obserwujących
514 notek
1588k odsłon
279 odsłon

Andrzej Duda pobłogosławiony świętym potem

Wykop Skomentuj19

Chyba nikogo już nie dziwi to, że prezydent jest sceptyczny wobec szczepień. W końcu w 2014 r. został natarty potem znanej stygmatyczki, Myrny Nazzour. Owa pani wierzy, że została obdarzona "olejem błogosławieństwa", który wypływa z jej ciała, który też zbiera do foliowych torebek i naciera nim pielgrzymów. Ze zdjęcia poniżej wynika, że Andrzej Duda w 2014 roku też dał się nim natrzeć.

image

Myrna Nazzour jest dobrze znana w świecie mistycyzmu, objawień i stygmatów. Jej dotychczasowy bilans to 5 spotkań z Maryją, 37 ekstaz, 6 stygmatyzacji (oczywiście jej rekord mógł już ulec zmianie).

Warto też dodać, że święty olej wypływa nie tylko z ciała stygmatyczki, ale też z innych rzeczy w otoczeniu Myrny, np. z reprodukcji papierowej ikony Matki Boskiej. I płynie dość intensywnie, napełniając w szybkim czasie naczynia. Dzięki temu Myrna może nacierać i uzdrawiać na większa skalę.

Nic zatem dziwnego, że prezydent Duda czuje się tak pewnie i gardzi szczepieniami np. na grypę. Być może też, wspominając o szczepionce na szkarlatynę (która nie istnieje) miał na myśli święty pot?

Tak poza tematem - kościół katolicki uznaje stygmaty tylko u dwóch osób, u św. Franciszka z Asyżu oraz św. Katarzyny ze Sieny. Ale to już kwestie wyłącznie "techniczne".

Wykop Skomentuj19
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale