Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
16 obserwujących
375 notek
826k odsłon
  329   2

Uwaga ! Rząd WIEDZĄC o SZKODLIWOŚCI Maseczek zmuszał do ich noszenia!

Czytaj do Końca! / Pół kartki tylko!/


Rząd dobrze wie i wiedział bo specjaliści nie jeden  raz o tym mówili, że maseczka powinna być wyrzucana po 20-30 minutach!

Rząd wiedział i wie, że ogromna większość Polaków, pewnie z 98% nosi maseczki znacznie dłużej, dniami i tygodniami, noszą je w kieszeniach, torebkach czy w siatkach!

Tym samym maseczki szkodziły I TO BARDZO Polakom zamiast pomagać - chronić!

Mimo to politycy i nie tylko politycy nakłaniali / nakazywali pod groźbą kar ich noszenie!

I tak mimo przeróżnych obostrzeń i nakazu noszenia maseczek Polska znajdowała się w czołówce krajów, gdzie wirus wyrządzał największe szkody! - Straszono nas Brazylią czy Indiami, podczas, gdy Polska była wcale od nich nie lepsza jeśli weźmiemy pod uwagę ilość mieszkańców!!!

Warto zauważyć, że Polska w porównaniu do Brazylii czy Indii posiada m.in lepiej rozwiniętą służbę zdrowia, wodę w mieszkaniach i Polacy stosowali się do rygorystycznych zaleceń o wiele bardziej aniżeli Brazylijczycy czy Hindusi!

KTO wie czy właśnie w/w problem z maseczkami nie był tego przyczyną! - Osłabione płuca i zainfekowane organizmy Polaków nie mogły się bronić, gdy spotkały się z Covidem? Możliwe!

TAK WIĘC! Rządzący wiedząc, że FAKTYCZNIE nakaz maseczek szkodzi Polakom uporczywie przy nim trwali!

Inna sprawa to, że dzisiaj maseczki w hurtowniach kosztują około 10 groszy! A przy rządowych zamówieniach pewnie kosztowałyby by 5 groszy! = Rząd powinien zapewnić każdemu Polakowi 20 maseczek dziennie co kosztowałoby 1 zł! I wówczas ludzie mogliby je zakładać na 20 minut! = Biorąc pod uwagę Koszty Alternatywne byłaby to Złota Inwestycja!

Na dzisiaj rząd POPEŁNIAŁ I NADAL  popełnia wg. mnie "zbrodnię"!  Na WŁASNYM NARODZIE!!!

1 Złoty dziennie ! 


Ps  

Wyobraźcie sobie, że zmuszam dziecko do noszenia książki na głowie bo to jest dobre dla jego zdrowia, sylwetki... I daję lanie jak nie chce się stosować do tego nakazu... Niewielu widzi, że ta książka waży 100 kilo...

Lubię to! Skomentuj14 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale