Dariusz Salamon
Jeśli nie należysz do Chrystusa to gdzie należysz? Nigdzie ? Bynajmniej....
17 obserwujących
375 notek
846k odsłon
  488   1

U.W.A.G.A! - COVID -Rząd CELOWO szkodzi Polakom ??? NIE do WIARY? No to zobaczmy!

foto allegro
foto allegro

Ile razy słyszałeś już o konieczności szczepień? - a o KONIECZNOŚCI noszenia maseczek? -  Niezliczoną ilość razy, prawda?

- a ile razy słyszałeś w TV, że maseczki jednorazowe są na 20-30 minut a później są szkodliwe dla zdrowia?

Politycy dobrze wiedzą, że ludzie masowo noszą jednorazowe maseczki przez wiele dni a nawet tygodni! Wiedzą, że ludzie noszą je w kieszeniach czy w torbach!

Osobiście znam ludzi, którzy co pewien czas piorą maseczki jednorazowe i korzystają z nich ile tylko się da.

Mimo tej wiedzy rząd nakazuje i egzekwuje nakaz noszenia maseczek jednorazowych tak jakby nie wiedział, że Polacy ponoszą na tym ogromne straty na zdrowiu, być może to właśnie powoduje, że Polska, mimo tego, że prowadzono tutaj przeróżne zabiegi a i nie zapominajmy, że Polacy stosowali się do zaleceń covidowych, myją ręce i mamy rozwiniętą służbę zdrowia to mimo to jesteśmy w ścisłej czołówce krajów najbardziej dotkniętych tą zarazą! Oczywiście, gdy porównamy nie tylko statystki zgonów czy zachorowań ale i liczbę ludności danego kraju!  Dochodziło do tego, że straszono nas Brazylią czy Indiami podczas, gdy my nie byliśmy wcale w lepszej sytuacji!- ale! Nikt nie podawał danych w świetle liczby miejscowości danego kraju!

Nie trzeba być profesorem z okienka TV by wiedzieć, że jeśli nosi się non stop tą samą maseczkę to płuca i cały organizm są osłabione i w razie infekcji układ odpornościowy jest osłabiony, chyba nie muszę tego rozwijać dlaczego tak się dzieje.

No dobrze, jakie jest zatem wyjście w tej maseczkowej Sprawie?!

Otóż!

Maseczki kosztują dzisiaj w hurtowniach .. 12 groszy! W tej cenie są cło, VAT oraz zysk importera!

Ile zatem kosztowałaby taka maseczka jak na zdjęciu rząd, gdyby zakupił ją w ilościach hurtowych - miliony - i nie narzucił sam sobie cła i VAT?

5 Groszy?!

Zatem 20 maseczek dla Polaka na dzień kosztowałoby 1 zł !

- Jeśli odejmiemy koszt alternatywny czyli ewentualne zarażenia z powodu braku maseczek i... Koszty jakie ponosimy za to, że maseczki noszone za długo szkodzą Polakom! - To taki zakup i darmowa dystrybucja byłaby najlepszą inwestycją Rządu!

Zrealizujcie to co napisałem, kupcie i przydzielcie każdemu Polakowi 20 maseczek jednorazowych na dzień i wówczas wymagajcie ich noszenia!

Dzisiaj dopuszczacie się...

Ps by było "Śmieszniej" rząd rozdaje m.in maseczki innym krajom za free a Polacy duszą się we własnych "Spalinach" nosząc długo za DŁUGO maseczki - pod rządowymi groźbami!

Pół roku temu tutaj zareagowałem na straszenie nas Brazylią - https://www.salon24.pl/u/salamon/1120892,jelopy-z-tvn-strasza-nas-brazylia-a-mamy-takie-samy-wyniki-covid19

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale