36 obserwujących
316 notek
255k odsłon
  477   0

Co dalej z gigantycznym oszustwem Covid 19? -widziane z USA

Ponieważ wiele pojawiających się informacji na temat Covid 19 jest coraz bardziej zafałszowana, więc postanowiłam, troszeczkę wyjaśnić to wielkie oszustwo XXI wieku. Również w świecie liczb dotyczących zachorowań, jak i sposobów diagnozowania Covid 19, zamierzam podawać dane liczbowe z alternatywnych źródeł.

Na początek artykuł Gary Heavina o oszustwie Covid 19, który dotyczy nie tylko USA. Wystarczy podstawić każdą instytucję rządową z danego państwa i osoby odpowiedzialne za politykę zdrowotną i będziemy mieli obraz sytuacji związanej z Covid 19, dla każdego kraju.

Wielkie oszustwo Covid-19 i to, co musisz wiedzieć, aby przeżyć

Rozmawiałem z moimi przyjaciółmi, w tym lekarzami i innymi osobami z wyższym wykształceniem, o metodach leczenia, których szukaliby, gdyby zdiagnozowano u nich Covid 19. Większość z nich nie miała pojęcia, jakiego rodzaju leczenia mogliby szukać oni lub ich rodziny. Ta zagadka jest częściowo spowodowana ogromną ilością informacji, które są nam narzucane. Wiele z tych informacji jest celowo zwodniczych. Piszę ten artykuł, aby przełamać oszustwo, abyś ty i twój lekarz mogli podejmować świadome decyzje, jeśli i kiedy nadejdzie czas. 

Ten artykuł ma dwa cele. Po pierwsze, koniecznie musisz zrozumieć wielkie oszustwo, jakie Big Pharma, ich sługi z FDA, CDC, NIH, WHO, MSM i urzędników na wysokich stanowiskach rządowych popełniają na tobie, twojej rodzinie i prawdopodobnie na twoim doktorze.

Drugim celem jest upewnienie się, że jesteś uzbrojony w niezbędne informacje, aby zapewnić, że otrzymasz najlepsze opcje leczenia od swojego dostawcy opieki zdrowotnej. Wiedza to potęga.

Pozwól, że powtórzę, musisz wiedzieć, że zostałeś oszukany i potrzebujesz planu dla siebie i swojej rodziny, jeśli zostaniesz zarażony Covid 19. Przejdźmy więc do tego. Zacznę od stwierdzenia, że nie jestem lekarzem i nie udzielam porady medycznej. Mam licencjat naukowy w dziedzinie zdrowia, żywienia i poradnictwa. Napisałem dwie bestsellerowe książki NY Times na temat zdrowia i kondycji kobiet i otrzymałem tytuł doktora honoris causa. Będziesz jednak musiał ustalić opcje leczenia z osobistym lekarzem.

Wielkie oszustwo

Jeśli chodzi o bezpieczne, skuteczne i niedrogie terapie dla Covid 19, Big Pharma i jej agenci, tj. Dr Fauci, dr Birx i wielu innych, wydają się mieć program, który okłamuje ciebie i twojego lekarza.

Najbardziej oczywistym przykładem jest ich ciągły wysiłek wyśmiewania opcji leczenia hydroksychlorochiną, azytromycyną i cynkiem. Wszyscy obserwowaliśmy ostrą krytykę, którą spotkał Prezydent Trump, kiedy promował ten sposób leczenia dla Covida 19.

Tak więc hydroksychlorochina istnieje od prawie 70 lat jako leczenie malarii, tocznia i reumatoidalnego zapalenia stawów. WHO określiła go jako bezpieczny i skuteczny lek podobny do przyjmowania aspiryny. Ankieta przeprowadzona wśród 6000 lekarzy potwierdziła, że jest to leczenie skuteczne dla Covid 19.

Leczenie działa w ten sposób: hydroksychlorochina jest jonoforem, co oznacza, że może transportować materiał przez ścianę komórkową. Cynk jest minerałem, który zatrzymuje replikację wirusa Covid 19 w komórce. hydroksychlorochina transportuje cynk do komórki, dzięki czemu może zatrzymać replikację wirusa. Antybiotyk Z-pak podaje się, aby zapobiec oportunistycznym zakażeniom bakteryjnym, takim jak zapalenie płuc, które mogą wystąpić, gdy układ odpornościowy jest zaangażowany w walkę z infekcją wirusową. Kluczem do jego skuteczności jest rozpoczęcie leczenia na początku Covid 19, aby miał czas na działanie.

Ile wysiłku włożyła Big Pharma w obalenie tego schematu leczenia? Oprócz potępienia jego skuteczności przez doktora Fauciego i firmę, ciągłych hitów MSM, cenzury artykułów i filmów lekarzy z Internetu, przeprowadzono także wiele „badań”, które od samego początku były dosłownie sabotowane.

System szpitalny VA poinformował w marcu, że podał hydroksychlorochinę wielu pacjentom. Po opublikowaniu informacji MSM napisał artykuł z nagłówkami: „Szpital VA stwierdził, że hydroksychlorochina nie działa i zwiększa śmiertelność Covid 19.” Jeśli jednak faktycznie przeczytałeś badanie (patrz link) przekonasz się, że tylko najgorsze pacjenci w stanie krytycznym otrzymali lek. Dostali lek dopiero po tym, jak byli już tak daleko zaawansowani w chorobie, że nie mieli już szansy na poprawę i nie dostali cynku. Żaden z tych szczegółów nie zawiera artykułów MSM.

Kolejny przykład Wielkiego Oszustwa pochodzi z brytyjskiego czasopisma medycznego, The Lancet. Lancet poinformował, że meta badanie wykazało, że hydroksychlorochina była nieskuteczna. W wyniku opublikowanych badań Francja, Włochy i inne kraje europejskie natychmiast zabroniły stosowania tej opcji leczenia. W ciągu kilku tygodni stwierdzono, że badanie było bardzo źle zaprojektowane, a wyniki dosłownie sfabrykowane. Lancet został zmuszony do wycofania się z „badania”. Oczywiście w międzyczasie MSM prowadził oryginalną historię Lancet i wprowadzał w błąd miliony ludzi i ich lekarzy.

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale