44 obserwujących
329 notek
263k odsłony
  250   1

Hołd kijowski prezydenta Dudy - widziane z USA

W przyszłym dwupaństwie teoretycznym to Ukraina neobanderowska będzie rządziła, zaś nasze niezlustrowane magdalenkowe eliciarstwo będzie pełnić rolę slużebną, czyli robić darmowa laskę.

Kiedy w latach 90-tych ubiegłego wieku, pojechałam turystycznie do Petersburga na zaproszenie moich przyjaciół, pamiętam opowieści ich rodziców, którzy pracowali w zakładach zbrojeniowych na Uralu. Opowiadali mi o ogromnych zakładach produkujących broń, działa i amunicje do nich, w ogromnych halach po których to jeździły autobusy, rozworząc pracownikow do poszczególnych sektorów tej jednej ogromnej hali. W takiej jednej hali pracowało okolo 10 tys. osób. Więc tylko idiota może twierdzić że Rosji może brakować broni i amunicji. A przecież cały Ural to przemysł zbrojeniowy.

Oto news sprzed prawie tygodnia.

Polska zamierza podpisać największy od 30 lat kontrakt na dostawę broni do Kijowa – powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas wizyty w polskim kompleksie wojskowo-przemysłowym Stalowa Wola.

„W rzeczywistości podpisujemy teraz jeden z największych, jeśli nie największy, kontrakt na eksport broni w ciągu ostatnich 30 lat. Sprzedaż broni dla Ukraińców na Ukrainę” – powiedział Morawiecki, donoszą amerykańskie media. Premier nie sprecyzował, jaki rodzaj broni ma być dostarczony, zaznaczając tylko, że jest to „sprawdzona broń”, która najprawdopodobniej będzie używana na wschodniej Ukrainie.

UE jest częściowo zaangażowana w finansowanie, część zapłaci Ukraina. „Polska otrzymuje te pieniądze, aby wzbogacić nasz potencjał produkcyjny” – powiedział Morawiecki.

Wicepremier, minister Jacek Sasin powiedział, że kwota kontraktu wyniesie prawie 630 mln dolarów. „Prawie 3 miliardy, ponad 2 miliardy 700 tysięcy złotych (około 628 milionów dolarów). Takiego kontraktu w polskim przemyśle obronnym nie było przez ostatnie 30 lat – powiedział minister.

Ciekawa jestem ile i kiedy zapłaci Ukraina ze swojego budżetu, oraz ile wyłoży Unia, czyli Niemcy. Znając jednak poświęcenie tego rządu, który to jest uniżonym sługą Ukrainy, na pewno w całości sfinansuje potrzeby ukraińskiej armii. Wnioskuję to po tym, jak z wielką radością ten rząd oddał za darmo wszystkie czołgi T 72 Ukrainie, w zamian mając otrzymać od Niemiec czołgi Leopard podobno za darmo. Tymczasem czołgi od Niemiec których to spodziewała się Polska, dostanie Ukraina.

Nasz premier a za nim cały rząd tzw. dobrej zmiany, naiwnie uwierzył że dostanie za darmo czołgi i to od głównego wroga Polski, którym są właśnie Niemcy, a nie Rosja, które to ręcami komisarzy unijnych, robią z nami co tylko chcą, pozbawiając nas powoli krok po kroku niepodległości.

Ja ze swojej strony czekam z utęsknieniem na jakiś kolejny odwał ze strony Morawieckiego jak w przypadku Norwegii, miejmy nadzieję że coś wykombinuje, byleby tylko ukraińskim oligarchom przychylić nieba razem z prezydentem Dudą, ktory to stręczy nam połączenie się z Ukrainą w jedno państwo. Nasi dziennikarze juz zaczęli majaczyć o potędze takiego tworu, tak jakby Rosja była całkowicie pokonana, zaś my jako pierwsi będziemy mieli pierwszeństwo w kontraktach odbudowy Ukrainy, tak jak mieliśmy mieć poważny udział w odbudowie Iraku.

A właśnie parę dni temu prezydent Białorusi Łukaszzenka oświadczył, że on wkrótce może uderzyć ze swoimi wojskami na Zachodnią Ukrainę, by zabezpieczyć się przed nieobliczalnymi banderowcami. Chyba będzie tak, że Łukaszenka weźmie sobie Zachodnią Ukrainę zaś Rosja resztę. Łukaszenka to na pewno zrobi w porozumieniu z Putinem, a wątpię czy tzw. zachód, tj. UE wraz z USA, w których to armiach przewodzi ruch LBGTQ+ czy jakoś tak, będzie ryzykował wojnę z armią Putina rozpędzoną w kierunku zachodnim, świeżo zaprawioną w boju, z dodatkowo zmotywowaną armią Białorusi. A więc żegnajcie kontrakty na odbudowę banderowskiej Ukrainy.

A tymczasem Polska pod przewodem dwóch kompletnie odjechanych marzycieli, dalej poucza cały świat wraz z kokainowym Zeleńskim, że Putin to Hitler, albo coś znacznie gorszego. Prezydent Duda porównując prezydenta Rosji do Hitlera, zamknął Polskę za swojej kadencji na jakiekolwiek porozumienie pokojowe z Rosją. Chciałabym zauważyć , że dla zwykłych Polaków będzie to miało bardzo złe materialne konsekwencje, które to będą odczuwane w kieszeniach najbliższej zimy. Aby zaradzić problemom najbliższej zimy, proponują Polakom zbieranie chrustu po lasach. Eliciarstwo magdalenkowe dalej chce tkwić przy banderowcach, podczas gdy cały tzw. Zachód chce normalnych stosunków z Rosją i ma już serdecznie dość ukraińskiego balastu. Marzy mi się w tym momencie totalna lustracja eliciarstwa magdalenkowego.

Nasze niezlustrowane eliciarstwo magdalenkowe, które teraz uosabia Duda z Morawieckim, dalej bredzi o trwałym sojuszu z Ukrainą, poszukując wściekle ruskich szpionów wszędzie.

Aby to się stało, trzeba najpierw zniszczyć tzw. ruską piatą kolumną która to sączy swój jad nienawiści wobec banderowskich hierojów na portalach blogerskich. Podpowiadam więc: pomysł mi się nasunął, jak na początku napasci na Ukrainę ruskiej barbarii, dawny senator PO Jan Filip Libicki doszedł do wniosku , że milcząc w sprawie napaści na Ukrainę, popierasz Putina. Więc niech się zbiorą do kupy Dżej Ef Libicki, Marek Budzisz, Mareczek W., Tomuś Sakiewicz, niech ruszą na początek w Warszawę i każdego który milczy w sprawie napaści ruskiej barbarii na Ukrainę, wzorem banderowców niech przywiążą takich ukrytych agentów Putina do najbliższych drzew lub słupów łańcuchami lub taśmami, następnie rozebrać i prać po gołym dupsku aż do krwi. Myślę że po takim wyczynie rozpropagowanym w sieci, cała Polska będzie wyrykiwać z wielką radością, niczym strategos nad strategosami na kijowskim majdanie „Sława hierojom, sława Ukrainie”. I o to właśnie chodzi. Uważam że takie postępowanie zaakceptuje z wielką radością prezydent Duda i premier Morawiecki.

Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale