Blog
trójmiejskie spojrzenie ADMINISTRACJO PRZEGINASZ!!!
Andy 51
Andy 51 miłosnik sumo i rugby
21 obserwujących 1397 notek 625591 odsłon
Andy 51, 21 kwietnia 2017 r.

Czy lis może być z kurami w kurniku ? oczywiście, że nie.

104 0 0 A A A

 

Kolejny muzułmański zamach terrorystyczny w Paryżu. Tym razem od kul muzułmanina zginął policjant a dwóch zostało rannych. Inni policjanci zastrzelili terrorystę. Czy znowu będą gaszone światła na wieży Eiffla  czy znowu będą rysować kwiatki na asfalcie ?

Polityka w stosunku do muzułmańskich emigrantów to jakiś obłęd. Przecież muzułmanie nie chcą się integrować  a dane państwo, w którym przebywają  na to pozwala. Myślę głównie o państwach gdzie rządzą socjaliści lub socjaldemokraci i gdzie jest silne  lewactwo. Radykalni mułłowie w meczetach nawołują  do rozprawienia się z niewiernymi a dane państwo pozwala na budowę coraz więcej meczetów, przy okazji burząc kościoły.

Muzułmanina nie wolno nazwać terrorystą bo to jest rasizm, ksenofobia, itd.

Przecież powinno być tak, że jak nie odpowiadają ci prawa i zwyczaje, to takiego delikwenta powinno się w trybie natychmiastowym wydalać z kraju, z którego gościnności korzysta. 

Co w krajach Europy Zachodniej robi dziesiątki tysięcy Tunezyjczyków, Algierczyków, Marokańczyków?  przecież  w tych krajach nie ma wojen a oni ubiegają się o azyl polityczny.

Dobrym przykładem są Turcy mieszkający od 2-3 pokoleń w Europie, przecież  około 75% z nich w głosowaniu w referendum  nad zmianą konstytucji tureckiej czyli tak de facto obdarzenia obecnego prezydenta Turcji władzą sułtana. Oni nie wierzą w demokrację, ich demokracją jest islam.

Muzułmanie nie wiedzą co to demokracja, chcą wyzutej ze swoich korzeni (chrześcijaństwa) Europie, nie mającej żadnych wartości , narzucić swoje prawa.

Jak wygląda kalifat można było się przekonać na terenach zajętych przez ISIS. Na zakończenie gorzka refleksja. Jak Polska wstępowała do UE, to Niemcy zamknęli rynek pracy dla Polaków na 7 lat by po kilku latach przyjąć  ponad milion muzułmanów.

Polacy jeżdżą do Europy Zachodniej do pracy, muzułmanie po to by dostać zasiłki mieszkania socjalne, itd.

Dzięki Bogu PO nie rządzi i kilka lat możemy się czuć bezpieczni.

Opublikowano: 21.04.2017 10:39.
Autor: Andy 51
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Jestem z Trójmiasta Mąż wspaniałej żony , ojciec dwóch synów

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • Masz rację, obecny S 24 to nie ten sam co onegdaj. Misiu, kasa, misiu i wszystko jasne.
  • Bardzo dobra analiza i wyciągnięte wnioski.
  • Ciekawe to co piszesz.

Tematy w dziale Polityka