7 obserwujących
90 notek
69k odsłon
509 odsłon

Dziennikarz ujawnia! 80 tys. obywateli polskich odpłatnie trolująch dla Putina.

Wykop Skomentuj27

Radosław Kietliński, dziennikarz specjalizujący się w informacjach dotyczących Rosji, ujawnił, że rosyjska strona internetowa Polit.ru jest w posiadaniu dokładnych danych polskich obywateli zarabiających na zleconym przez Kreml trollowaniu. Lista, jak twierdzi dziennikarz, ma zostać upubliczniona w ciągu najbliższych dni.

Z informacji Radosława Kietlińskiego wynika, że już niebawem możemy mieć do czynienia z niemałym skandalem. Okazuje się bowiem, że Kreml zleca trollowanie Polakom, chcącym w ten sposób zarabiać na życie.

Ich liczba jest zatrważająca. Chodzi bowiem aż o... 80 tysięcy polskich obywateli!

Posiadaczem dokładnych danych tych osób jest rosyjska strona internetowa Polit.ru, a sama lista, jak twierdzi dziennikarz, ma zostać upubliczniona w ciągu najbliższych dni.

.................................................................................

Ciekawe ilu sowieckich trolli jest tu na S24 zainstalowanych, do tego tak chętnie promowanych na SG, może jak ukaże się lista, to administracja się opamięta i wywali ze swojego portalu putinowską agenturę?

Ciekawe jest, ile jest trolli innych opcji wrogich Polsce, finansowanych przez obce agentury i fundacje.Źródło: niezalezna.pl

Wykop Skomentuj27
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale