27 obserwujących
1012 notek
378k odsłon
  481   1

To nie jest porażka, to jest POGROM. W Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie san

Konfederacja

To nie jest porażka, to jest POGROM. W Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie sanepid przegrał z obywatelami 97% spraw dotyczących kar za łamanie tzw. obostrzeń! Wyroki sądu są jasne - rządowe obostrzenia są BEZPRAWNE a nałożone kary zostały anulowane!
Sprawy dotyczą obowiązku noszenia maseczek, zakazu przemieszczania się czy obowiązkowej kwarantanny. Porażka rządu jest druzgocąca, władza przegrywa z obywatelami w całym kraju! Mamy bardzo istotne wyroki Wojewódzkich Sądów Administracyjnych z Warszawy, Opola czy Szczecina, które lawinowo ANULUJĄ bezprawne kary dla przedsiębiorców, którzy zdecydowali się otwierać swoje firmy, czy poszczególnych obywateli za łamanie tzw. obostrzeń. Mamy sławny wyroku sądu w Krakowie, którzy orzekł, że politycy PiS uczestniczący w zgromadzeniu na Wawelu w rocznicę smoleńską nie złamali obostrzeń, bo obostrzenia są... nielegalne ???? Mamy wreszcie ostatni wyrok Sądu Najwyższego, którzy orzekł, że obowiązujący od 25 marca do 19 kwietnia 2020 r. zakaz wychodzenia z domu (poza wyjściem do pracy czy zaspokajaniem najpilniejszych potrzeb), będący jednym z najbardziej ingerujących w prawa i wolności elementem twardego lockdownu, jest całkowicie BEZPRAWNY. Kolejne wyroki sądów to tylko kwestia czasu!
Dla rządu PiS PRAWO stało się niczym, konferencje i rozporządzenia stały się wszystkim. O tej hańbie będą mówić kolejne pokolenia. #Konfederacja jako jedyne ugrupowanie od początku o tym mówiła i alarmowała wszystkich obywateli, że działania władzy są nielegalne, a teraz kolejne wyroki sądów przyznają nam rację.
Rządzący muszą odpowiedzieć za to skandaliczne bezprawie i wlepianie obywatelom mandatów na podstawie nielegalnych obostrzeń! Między innymi dlatego kilka dni temu złożyliśmy zawiadomienia do prokuratury na przedstawicieli obozu władzy (Morawiecki, Szumowski, Niedzielski, Dworczyk) za bezprawny lockdown, a niebawem złożymy też odpowiednie wnioski do NIK o kontrolę w KPRM i Ministerstwie Zdrowia!
Przedsiębiorco, chcesz się otworzyć? Pomożemy! Korzystaj z naszej kompleksowej pomocy prawnej ???? otwieramy.kongres.biz
Dołączajcie też do zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy "#OtwieraMY gospodarkę"! Musimy wywierać coraz większą presję na rząd, by całkowicie zrezygnował z tych bezprawnych obostrzeń i bandyckich działań! ???? otwieramygospodarke.pl

image

Lubię to! Skomentuj25 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale