26 obserwujących
932 notki
348k odsłon
  102   0

Rządzie PiS, gdzie jest ta odwaga i odpowiedzialność⁉ Ceny paliw..

Konfederacja

Rządzie PiS, gdzie jest ta odwaga i odpowiedzialność⁉
6 lat rządów i zamiast obniżać podatki na paliwo (ponad połowa ceny to podatki) to jeszcze je... podwyższyli! W 2018 roku wprowadzili opłatę emisyjną i już dwukrotnie podwyższyli opłatę paliwową (listopad 2019 i marzec 2020). W miejsce obiecanej odwagi i odpowiedzialności dostaliśmy kolejne podwyżki podatków i drenowanie kieszeni obywateli.
Dziś mamy najwyższe ceny benzyny, diesla i autogazu od 9 lat i wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze gorzej!
Mamy ogromnie opodatkowane paliwo, a do tego pensje, które są niskie i też horrendalnie opodatkowane. Lata mijają i wciąż nic się w tej kwestii nie zmienia. Mamy DOŚĆ tej anty-obywatelskiej polityki!
Od początku istnienia Konfederacji jednym z naszych kluczowych postulatów gospodarczych jest radykalne obniżenie podatków nałożonych na paliwo. To bardzo istotne nie tylko dla kierowców, ale dla wszystkich konsumentów i całej polskiej gospodarki! Dlatego proponujemy obniżyć ogromne podatki nakładane na paliwo. Zredukujemy podatek VAT oraz akcyzę, zlikwidujemy opłatę emisyjną oraz paliwową i dzięki tym decyzjom cena litra benzyny spadnie do ok. 4 złotych. To naprawdę możliwe! Kierowco! Chcesz niskiej ceny paliwa, niższych opłat i szeregu ułatwień? Wspieraj Konfederację!
#TaniePaliwo #NiskiePodatki

image

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale