28 obserwujących
1015 notek
379k odsłon
  715   2

Dane z Ministerstwa Zdrowia: Przez ostatnie 7 dni osoby w pełni zaszczepione stanowią już

Udostępnienie

==============

Jack Podroznik
Mam to w porządnym wydaniu z analizą i danymi od lipca.

image

image


Konfederacja
·
WAŻNE❗Tego Wam główne media i politycy partii systemowych nie powiedzą!
Dane z Ministerstwa Zdrowia: Przez ostatnie 7 dni osoby w pełni zaszczepione stanowią już ponad 43% zakażeń oraz blisko 30% zgonów!
Innymi słowy w ciągu ostatnich 7 dni na 100 osób z pozytywnym wynikiem testu aż 43 to osoby w pełni zaszczepione, a blisko co trzecia osoba, która zmarła na Covid-19 to osoba w pełni zaszczepiona.
Jak wiecie po wielu tygodniach walki o prawdę dla obywateli ws. liczby zakażeń i zgonów osób zaszczepionych na Covid-19 udało się przymusić ministra Niedzielskiego do wypowiedzenia tej prawdy i przyznania nam racji! Jak podkreślił na początku listopada "w ostatnim czasie 20-30 proc. hospitalizacji, zgonów na Covid-19 to zaszczepieni."
Cały resort zdrowia przez cały czas prowadził swoją fałszywą propagandę, obklejając Polskę plakatami, banerami i grafikami, które okłamywały Polaków, że osoby zaszczepione stanowią tylko 1% zgonów na Covid-19.
Teraz statystyki są jeszcze mniej korzystne, bo zaszczepieni stanowią już ponad 43% wśród nowych zakażeń oraz niemal 30% wśród nowych zgonów. Właśnie dlatego covidowa propaganda głównych mediów oraz rządu i wtórujących im w tej kwestii partii systemowych tak bardzo się nasila. Nie możemy pozwolić na to, by ludzie byli wprowadzi w błąd. FAKTY i PRAWDA dla obywateli, o to zawsze walczymy! Dlatego co tydzień publikujemy dla Was dokładne statystyki w w oparciu o dane z MZ, by każdy z Was wiedział jak naprawdę wygląda sytuacja. Prosimy o UDOSTĘPNIANIE, niech każdy to zobaczy!

image

Lubię to! Skomentuj36 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale