73 obserwujących
650 notek
535k odsłon
  202   0

Zagadki śmierci polskich patriotycznych elit w XX i XXI wieku.

 Przyczyny zamachu w Gibraltarze w1943 roku, są paralelne w stosunku do przyczyn zamachu smoleńskiego w 2010 roku - interesy wielkich mocarstw i gra polskim interesem w ich wykonaniu z udziałem sprzedajnych władz polskich.

 Wtedy chodziło Zachodowi(UK i USA) o dogadanie się ze Stalinem, by ten przejął główny wysiłek wojny z Hitlerem(chodziło o minimalizację strat ludzkich po stronie Zachodu), w zamian płacąc Stalinowi interesem polskiego sojusznika, oddając Polskę i inne kraje Europy Środkowo Wschodniej w łapy Stalina.

Polski badacz katastrofy gibraltarskiej twierdzi, że pierwszoplanową rolę organizatora i nadzorcy odegrał brytyjsko-sowiecki agent Kim Philby.

Kolejny Brytyjczyk odpowiadał za koordynację akcji ze Związkiem Radzieckim - mówi w rozmowie z "Rzeczpospolitą" Tadeusz A. Kisielewski, autor czterech książek o kulisach śmierci gen. Sikorskiego.

https://wiadomosci.wp.pl/nowe-ustalenia-ws-katastrofy-gibraltarskiej-zsrr-stoi-za-smiercia-gen-sikorskiego-6079341879063169a

Dowodem na to, że wykonawcami zamachu byli sowieccy agenci, jest podobny sposób potraktowania zwłok śp. Gen. Wł. Sikorskiego, jak to uczynili siepacze rosyjscy ze zwłokami śp. P. Gosiewskiego, ofiary zbrodni smoleńskiej z 10.04.2010 roku, dokonując aktu bezczeszczenia zwłok wg swych zdziczałych praktyk , które opisał „Szczurbiurowy” na S24.

https://www.salon24.pl/u/szczurbiurowy/402187,smolenska-krysza

Jak potraktowano zwłoki generała Sikorskiego?

Wrzucili jego zwłoki do trumny w samych majtkach, owinięte w koc. Nie włożyli tam nawet świętego medalika, nie wspominając o wojskowych insygniach, a przecież był to Naczelny Wódz armii sojusznika Wielkiej Brytanii.

W UK był również rząd emigracyjny i na to pozwolił(patrz: podejrzenia żony gen Sikorskiego w stosunku do Andersa).

Czyż nie uprawniona jest ta paralela z zamachem smoleńskim i brudnymi łapami Moskwy w tle?

I jeszcze jedna ciekawa paralela dotycząca tych dwóch zdarzeń.

Gibraltar:

„Cztery dni po tragicznej śmierci premiera i naczelnego wodza w katastrofie lotniczej pod Gibraltarem, 8 lipca 1943 r., rząd RP postanowił, że gen. Władysław Sikorski po odzyskaniu przez Polskę niepodległości zostanie pochowany na Wawelu. Ze względu na trwającą wojnę generał spoczął tymczasem na cmentarzu lotników polskich w Newark pod Londynem.”

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/historia/1507052,1,gry-wawelskie.read#:~:text=Cztery%20dni%20po%20tragicznej%20%C5%9Bmierci,niepodleg%C5%82o%C5%9Bci%20zostanie%20pochowany%20na%20Wawelu.

Smoleńsk:

„Prezydent Lech Kaczyński i jego żona Maria zostaną pochowani na Wawelu w Krypcie pod Wieżą Srebrnych Dzwonów, obok trumny z ciałem Józefa Piłsudskiego. Krążące wcześniej informacje potwierdził metropolita krakowski kard. Stanisław Dziwisz.”

Kard. Stanisław Dziwisz powiedział w wywiadzie, że sprawa pochówku Pary Prezydenckiej na Wawelu była wagi państwowej i dlatego ostateczną decyzję podjął po konsultacji z p.o. prezydenta B. Komorowskim.

Postępowanie w sprawie pochówków gen. Sikorskiego i Prezydenta L. Kaczyńskiego jest identyczna do postępowania władz Izraela z pochówkiem Roberta Maxwella(właściciela czterystu gazet, czasopism, wydawnictw i stacji telewizyjnych, drukarni i elektronicznych baz danych rozsianych po całym świecie i agenta Mosadu), który przysłużył się Izraelowi jak nikt nigdy wcześniej.

Jednak, gdy jego imperium medialne popadło w kłopoty finansowe a on zarządał od Izraela 0.5 mld.$, wtedy Mosad podstępnie zwabił go do odbycia tajnego spotkania na jego luksusowym jachcie na wodach Atlantyku, w pobliżu Wysp Kanaryjskich.

"Przypadek" sprawił, że zdarzył się " wypadek" i Robert Maxwell wypadł za burtę i utonął.

Ale jego zasługi doceniły władze Izraela, urządzając mu królewski pogrzeb z udziałem wielu głów państw a miejsce pochówku to Góra Oliwna w Jerozolimie.

W latach 80-tych XX wieku był on wielkrotnym gościem W. Jaruzelskiego(łącznik USA/Izrael w rokowaniach transformacji ustrojowej PRL-u).

Z okazji wyboru W. Jaruzelskiego na prezydenta PRL przez sejm magdalenkowo-okrągłostołowy, w Dzienniku Telewizyjnym, poprzedniku „komercyjnych” już Faktów TVN, wyemitowano panegiryczny materiał o Jaruzelskim.

Poinformowano tam, że niejaki Robert Maxwell był autorem „jedynej biografii Wojciecha Jaruzelskiego”, która „wyszła w Londynie w cyklu sylwetek wybitnych polityków naszej współczesności. Autor biografii powiedział o generale, że dał się poznać światu nie tylko jako wielki patriota ale jako polityk liczący się w Europie.

Stwierdził, że Wojciech Jaruzelski jest w stanie odegrać wybitną rolę w poprawie stosunków między wschodem a zachodem i w tworzeniu Europy jako wspólnego domu dla wszystkich”.

Interesy izraelskich syjonistów("ogona machającego psem") realizowane są kosztem Polski i jej patriotycznych elit.

Inspiratorem zbrodni katyńskiej z 1940 roku był Ławrientij Beria, agent brytyjski od czasu rewolucji bolszewickiej z 1917 roku.


https://wyborcza.pl/alehistoria/7,121681,14410290,rozstrzelac-berie.html?disableRedirects=true


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale