77 obserwujących
702 notki
563k odsłony
  190   0

Katastrofa smoleńska - śledztwo PK przedłużone do 31.12.2021 jest po czasie a gdzie wyniki


piątek, 09 kwietnia 2021

Informacja Prokuratury Krajowej dotycząca śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej

(...)

Na chwilę obecną śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej zostało przedłużone do 31 grudnia 2021 r.

(...)

Dziś mamy 4.01.2022 rok a PK zachowuje się tak jak zachowanie "polmosa" nazwał "donos" - czyli: "ani me , ani be, ani kukuryku"!

Tłumaczenie PK zawarte w jej komunikacie:

(...)

Zespół Śledczy Nr 1 systematycznie kieruje do właściwych organów Federacji Rosyjskiej ponaglenia dotyczące wykonania niezrealizowanych dotychczas wniosków o udzielenie międzynarodowej pomocy prawnej. Wnioski te, które kierowane były także w ostatnich miesiącach dotyczyły m.in. dodatkowych oględzin wraku samolotu z udziałem polskich prokuratorów i specjalistów oraz biegłych z Międzynarodowego Zespołu Biegłych. Prokuratura wnioskowała również o zwrot wraku. Brak pozytywnego rozpoznania polskich wniosków przez władze rosyjskie uniemożliwia realizację istotnych dla postępowania czynności procesowych.

(...)

https://pk.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-prokuratury-krajowej/informacja-prokuratury-krajowej-dotyczaca-sledztwa-w-sprawie-katastrofy-smolenskiej/

jest jawną kpiną z praworządności, bo uzależnianie zakończenia śledztwa od decyzji sprawcy zbrodni, mocarstwa światowego, do przyznania się do zbrodni, jest kpiną wobec ofiar tej zbrodni i wobec Narodu Polskiego!


TEMAT NOTKI: KATASTROFA SMOLEŃSKA

Lubię to! Skomentuj29 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale