166 obserwujących
5109 notek
5092k odsłony

Napór

Na Komisji Finansów PiS przepycha kolanem zwiększenie środków na TVP. Z 1,95 mld na 2,7 mld!!! Pieniędzy dla Polaków nie ma ale na partyjny radiowęzeł zawsze się znajdą. Niewiarygodny poziom arogancji. [Marcin Kierwiński].

Rakietnicy

Polska żyje, Polacy żyją dziś informacjami na temat tego, jak PiS sklei kolejne dane o inflacji z niemieckimi Patriotami. [Marek Belka].

Gambit

A teraz na serio: jedynym celem JK jest to, by za rok być jedyną opozycją w sejmie. I dlatego mówi Ziobrą i Kanfiedieraciją, bo chce im odebrać tlen. Będzie zatem iść w antyunijność, antyniemieckość, ataki na LGBT itp. W tym jest racjonalność. Ale tylko taka [Marek Migalski].

Donkiszoteria

Gdy jutro pójdziesz do pracy, to pamiętaj, że zasuwasz na demontaż ławek patriotycznych po 100 tys. zł za sztukę, które niedawno postawiło PiS. [...] [Jacek Fogiel].

Doktryna

Gdy jedno państwo członk. NATO odrzuca ofertę militarnej pomocy drugiego państwa NATO, podważając zintegrowaną strategię NATO oraz osłabia UE przez alianse z eurofobami przeciw integracji politycznej, to cele jakiego mocarstwa realizuje? (Dla ułatwienia: nie chodzi o Islandię). [Wojciech Sadurski].

Epigonizm

Podsumowaniem rządów PiS są te nieszczęsne ławki za 100 tys. zł, które właśnie są... demontowane. Jaki rząd, takie ławeczki [Marcin Kierwiński].

Patrioty

Niemieckie Patrioty, które chroniłyby Polaków są złe, ale niemieckie luksusowe limuzyny, w których tyłki wozi PiS-owska elita władzy są Ok. Pogarda PiS-owców dla narodu i zwykłych ludzi nie ma granic [Tomasz Lis].

Przeznaczenie

Zdanie z Norwida, opisujące, naszą, Polaków odpowiedzialność za PiS i za to co robi on z Polską: ”Znicestwić narodu nikt nie podoła bez współdziałania obywateli tego narodu”. Święta prawda. [Tomasz Lis].

Praktyczni

Specjalny, świetnie wyposażony szpital dla elity władzy to właściwa pointa rządów PiS-owskiej nomenklatury. Wszystko dla ludu i w imię ludu, a na końcu prywata, pazerność i podporzadkowanie wszystkiego własnym interesom. Tak bezczelna władza nie była nawet za komuny. [Tomasz Lis].