158 obserwujących
4165 notek
4293k odsłony
352 odsłony

Ucieczki

Wykop Skomentuj76

Teraz to rząd, a nie Senat powinien dysponować funduszami dla Polonii zagranicznej. Bo, jak wyjaśnił niezmiennie prezentujący urzędowo optymistyczne oblicze wyraziciel, po wyborach izba wyższa prowadzi odrębną politykę. To zaś może nie odpowiadać wymaganiom dobrej zmiany.

Mamy więc i nowe stanowisko dla swojaka i stare środki do podtrzymywania jedynie słusznej propagandy. No i odpowiedni meander. Przedtem jakoby MSZ źle zarządzał rzeczonymi środkami i Senat miał je przejąć, teraz odwrotnie. A wszystko zgodnie z programem PiS.

Nie było wczoraj większego skandalu, trzeba się zatem zadowolić pośledniejszym. Tym bardziej rośnie apetyt na jakąś piękną awanturę. Najlepiej by było coś jeszcze zablokować. Ale z mediami w tym względzie krucho. Należą też do Amerykanów, a ci nie bardzo się godzą na nacjonalizację.

Ale spokojnie, zważywszy chociażby skutki obcięcia dopłat do elektrycznych aut widać, że dzięki podobnej konsekwencji w wykorzystywaniu funduszów w amerykańskich mediach niezawodnie odżyją polish jokes i znowu się znajdzie powód do protestów i przypisywania Żydom dyskryminacji prawdziwych Polaków.

Tylko ten czas. Mało go i jego długość nie daje się zadekretować. A tu i wybory i TSUE, no i poparcie leci.

Same kłopoty.

Wykop Skomentuj76
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale