163 obserwujących
4714 notek
4837k odsłon
  274   1

Prawdziwości

Polska Agencja Prasowa zapragnęła poznać zdanie rodaków o tym, kto jest najbardziej i najmniej inteligentnym politykiem w kraju. Zleciła więc stosowne badania i otrzymała wyniki. Kantar Public ustalił, że zdaniem rodaków najmniej inteligentny jest Jarosław Kaczyński. Nie ogłoszono tego na stronie internetowej państwowego PAP-u.

Rzecz nie dziwi. Zwłaszcza że się okazało, iż za najbardziej inteligentnych uchodzą panowie Hołownia, Trzaskowski i… Tusk. Wciórności.

Skoro w pojęciu dobrej zmiany prawdą jest to, o czym jest przekonana większość, trudno się dziwić zaambarasowaniu naszych prasowych agentów. Prawdy atoli nie można stopniować (nie jest mniejsza) jest też niezależna od głosiciela, nie może zatem bardziej być czyjaś.

Reprezentatywna jednak grupa Polaków wyraziła swoje zdanie. Prawdą więc na pewno jest, że tak właśnie myślą. To zaś zależy tylko od ich subiektywnej obserwacji rzeczywistości.

Fatalnie to zatem świadczy zarówno o wizerunku dobrej zmiany w oczach Polaków, o jej politycznej przyszłości i na ostatku o wolności naszych mediów. Przynajmniej tych państwowych.

No i o prawdziwości poglądów tych, którzy innych mają za farbowane lisy.

Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale