166 obserwujących
5204 notki
5169k odsłon
  394   1

Niefarty

Nie ma nic złego, co by na dobre nie wyszło.

Staje się jasne, dlaczego, jedno po drugim, wszystkie nienaturalne dążenia, siły i instytucje zostały zniszczone. Staje się jasne, dlaczego Polska musiała upaść. Tu oczywiście nie mówimy o pierwotnym narodzie polskim. Boże broń, ale o narzuconej mu fałszywej cywilizacji i fałszywej narodowość – taki cytat z listu Tiutczewa, dziewiętnastowiecznego poety i rosyjskiego nacjonalisty, admiratora Wieszatiela przypomniał wczoraj Dmitrij Miedwiediew, próbując nam wytykać błąd, kiedy popieramy Ukrainę.

Ministerstwo edukacji, któremu rzekomo brakuje pieniędzy na podwyżki dla nauczycieli, donator kontestowanych silnie fundacji, zakładanych ostatnio przez polityków PiS, ustami swego szefa stwierdza, że Wszystko jest i będzie zgodnie z prawem i dalej będziemy wspierać tego typu znakomite organizacje, a jednostki szkodliwe i lewackie żadnych pieniędzy z MEiN nie otrzymają.

Mamy więc także korzystne skutki błędów, które popełniła Rosja, odsłaniając przed światem swoją rzeczywistą twarz poprzez napaść na Ukrainę i jej uzasadnianie. Gdyby nie to, łatwiej by nam było wmówić, że rzekome unijne lewactwo prowadzi do odebrania nam suwerenności, czyli upadku Polski.

Przestrzeganie praw człowieka utrwala pokój i prowadzi do dobrobytu, nawet jak nosi pozory lewactwa.


Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale