6 obserwujących
4 notki
41k odsłon
  98   0

Dostałem odpowiedź od Lux Veritatis

Wczoraj przyszła. Drugiego dnia roboczego. Imponujące tempo trzeba przyznać.

Wynika z niej, że mimo najlepszych chęci nie są w stanie dostarczyć mi informacji publicznej, o którą pytałem, w ustawowym terminie 14 dni. Okres urlopowy, praca zdalna ze względu na sytuację epidemiologiczną i związane z nią zwolnienia lekarskie to wszystko wpływa na to, że dwutygodniowy termin jest niemożliwy do utrzymania. Obiecali, że dostanę wnioskowaną informację jak najszybciej, nie później niż do 16 sierpnia. Nie pali się, poczekam.

30 czerwca 2021 r. o godz. 10 w sali nr 29 Sądu Rejonowego dla Warszawy Woli przy ul. Kocjana 3 (budynek C) odbędzie się rozprawa w związku z subsydiarnym aktem oskarżenia Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska przeciw Zarządowy Fundacji Lux Veritatis.

Aby wziąć udział w rozprawie w charakterze publiczności, należy wysłać zgłoszenie mailowe pod adres lukasz.cichowski@warszawa-wola.sr.gov.pl

Zgłoszenie powinno zawierać sygnaturę sprawy ( III K 555/20), termin posiedzenia oraz imię i nazwisko osoby, która zwraca się z wnioskiem o wydanie karty wstępu do sądu.

Ponieważ mam 5 minut rowerem na Kocjana to się wybiorę. Pewnie spotkam "kibiców" obu stron. Chyba że nie ma już wejściówek.


Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale