88 obserwujących
1259 notek
1330k odsłon
169 odsłon

Dewianci

Wykop Skomentuj1

Dużo w ostatnim czasie pisało się i mówiło o dewiacjach. Oto mój wkład w debatę i moje typy najbardziej odrażających dewiacji:

1. Ten dewiant chce pozbawić osoby homoseksualne praw obywatelskich. Ot, tak, po prostu:  Parady równości LGBTQ winny być zakazywane. Nie życzę sobie dewiantów transseksualnych i innych na ulicach polskich miast. 

2. Ten dewiant uważa, że osoby homoseksualne muszą się pogodzić ze szczuciem na nie ponieważ:

Homoseksualiści - tak samo jak sado-masochiści, fetyszyści, erotomani, ekshibicjoniści, wojeryści, itd. - powinni się liczyć z tym, że ich preferencje odstają od powszechnej normy kulturowej i nie muszą być powszechnie akceptowane. 

I jeszcze ten sam dewiant:

Kiedy się wychodzi ze swoimi preferencjami do sfery publicznej i zgłasza w związku z tym pewne roszczenia, to trzeba się liczyć z krytycznymi reakcjami

3. Jakie są więc te "krytyczne reakcje"? Kolejnego dewianta wywaliłem z mojego bloga, więc musicie mi wierzyć na słowo, ale ni mniej ni więcej zaczął pisać o "ruchaniu w dupę". Dewiant ma nick Tomasz Karwowski. Została jedynie moja pożegnalna reprymenda dla dewianta, nim zamknąłem mu możliwość komentowania u mnie:

@Tomasz Karwowski 

Możesz sobie pisać o ruchaniu w komentarzach u kogo innego.

Teraz, wracając do dewianta z punktu drugiego, skoro ujawnił swoje preferencje seksualne to powinien się liczyć z reakcjami w rodzaju "czy ruchasz się w dupę"? Chcącemu nie dzieje się krzywda, sam przeciez nawołuje do "krytycznych reakcji". Jak myślicie?

4. Wielka Konferencja Episkopatu Dewiantów odmawia osobom homoseksualnym prawa do istnienia. Pierwsze z brzegu cytaty

Dewiant arcybiskup Frankowski:

Nie ma wątpliwości, że wpisanie tęczy LGBT w aureolę świętości Matki Bożej Częstochowskiej jest obrzydliwością, zbezczeszczeniem tego wizerunku, usiłowaniem promowania grzesznych zachowań, LGBT, zachowań homoseksualnych, ideologii gender; jest uderzeniem w porządek natury ustanowiony przez Pana Boga, jest nieposłuszeństwem wobec Boga najwyższego

Dewiant biskup Dec:

Marksizm ideologiczny zamieniono na marksizm kulturowy, walkę klas na walkę płci. Promuje się ideologię gender, a w niej seksualizację dzieci.

I jeszcze

Niespełna miesiąc temu, w dniu, gdy odbywała się tutaj coroczna pielgrzymka Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci, ulicami Częstochowy przeszedł tzw. Marsz Równości, będący w istocie propagowaniem i popieraniem grzesznych zachowań środowisk LGBT, wspieranych przez ofensywę zagranicznych ośrodków, usiłujących narzucić Polsce neopogańską ideologię gender.

5. I wreszcie dewiant religijny, grożący homoseksualistom śmiercią, zwolniony były pracownik Ikei, w obronie którego stanęła armia prawicowych dewiantów. Ale o tym wszyscy już wiedzą, nie ma o czym się rozwodzić, kochani dewianci.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale