88 obserwujących
1272 notki
1338k odsłon

Ostatnie komentarze

@Grzegorz Ożdżyński  Czego nie rozumiesz? Kościół od jakiegoś czasu, jego najwyżsi przedstawiciele, usprawiedliwiają, dają przyzwolenie, wskazują cel i podburzają do agresji, ostatnio do "walki z tęczową zarazą". Ta agresja może...
@midi-strant  Ja widziałem masowe odchodzenie od Kościoła wśród polskich robotników w Szwecji. Gdy dowiadywali się, że opłata kościelna wynosi 1% ich dochodów rezygnowali z członkostwa.
@sake2020  Czego ja chcę lub nie chcę jest w tym przypadku nieistotne. Upadek autorytetu Kościoła zależy wyłącznie od działań księży i biskupów. Odchodzenie od religii instytucjonalnej to proces niesterowalny, nie zależy od nikogo.
@fisher  Mam propozycję - kol. mi przedstawi cytaty z Ewangelii, w których Jezus potępia homoseksualistów, a ja w zamian przedstawię kol. kilka szczujących i poniżających cytatów polskich hierarchów. Uwaga: Jezus i Ewangelie. Tylko.
@35stan  Szanuję polskich emerytów, którzy nie mając absolutnie dostępu do jakichkolwiek źródeł, poza ogólnie dostępną informacją medialne potrafią przejrzeć i ujawnić najgłębiej skrywane tajemnice międzynarodowej polityki. ...