3 obserwujących
99 notek
104k odsłony
  21350   12

Handel ludźmi poprzez nr PESEL i prywatną firmę „Poland Republic of” zarejestrowaną w Amer


Handel ludźmi poprzez nr PESEL i prywatną firmę „Poland Republic of” zarejestrowaną w Ameryce

PREMIER RP Mateusz Morawiecki głosi : opr. cit. " Jesteśmy w sytuacji, w pewnym sensie NIE do Odwrócenia. Ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy" ... właściciele: CHabad Lubawicz – Rothschild ... George Soros i INNI ... w państwowości , która ... już NIE istnieje ...  TO państwo - Rzeczpospolita POLSKA po REWOLCIE 1989 roku , przekształcone zostało w spółkę z o.o. zarejestrowaną pod Nr 0 0 0 7 9 3 1 2 w Waszyngtonie, w centralnym rejestrze spółek i firm jako usługi. Tu dowód: https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312   „najnowszy dokument z 2018 roku mówi o tym, że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 400 miliardów dolarów.” https://www.odkrywamyzakryte.com/iiirp/     https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz

Wydaje się że tajemnica numeru PESEL powstającego obecnie wraz z CERTYFIKATEM URODZENIA  polega na tym że jest to nowoczesne narzędzie służące rządom do sprzedaży swoich obywateli klanowi 13 rodzin bankierskich a bankierom CERYTFIKATY URODZEŃ służą do nowoczesengo handlu ludźmi (czytaj pracą tych ludzi) na światowych prywatnych? giełdach pieniężnych.

Ludzie stali się towarem za który bankierzy płacą rządom emisją pieniądza czytaj długiem który potem spłacają niewolnicy-obywatele w podatkach. Kilka lat temu roczne wpływy z podatków dochodowych obywateli w Polsce, stanowiły w przybliżeniu roczną kwotę odsetek jaką rząd płacił bankierom za emisję dłużną pieniądza,  pieniądza który NBP mógł wyemitować SAMODZIELNIE i BEZODSETKOWO! TO JEST KWINTESENCJA OSZUSTWA! Pobrane przez Urząd Skarbowy nasze podatki dochodowe idą w formie odsetek do kieszeni bankierów którzy rozdysponowywują je pomiędzy sobą w wysokości najprawdopodobniej opartej na bazie wysokości tajnych udziałów w Narodowym Banku Polskim. 

Chodzą głosy że Jaruzelski podobno w latach 1980 sprzedał Polaków Rotszyldowi za 12 tysięcy zł za osobę, potem w 2012 roku ówczesny Prezydent Polski znowu sprzedał kolejne pokolenie Polaków, każdego Polaka za  jakąś tam kwotę... Przed każdą sprzedażą najprawdopodobniej przeprowadzono w tym celu spis ludności w kraju..... W tym 2020 roku też miał być ale z powodu koronawrusa chyba się nie odbył.....

Ostatnimi czasy wydaje się że po wprowadzeniu tzw. cyfryzacji ta „sprzedaż” Polaków idzie automatycznie DZIĘKI NUMEROWI PESEL w trybie ciągłym wraz z urodzeniem się każdego nowego dziecka. Odbywa się to prawdopodobnie w następujący sposób: SZPITAL zgłasza obowiązkowo do URZĘDU STANU CYWILNEGO urodzenie się każdego dziecka. URZĄD STANU CYWILNEGO rejestruje urodzenie, nadaje nr PESEL tworząc CERTYFIKAT URODZENIA  i wysyła informację do jednego z ministerstw (prawdopodobnie do ministerstwa Finansów i MSW). MINISTERSTWO przesyła CERTYFIKAT URODZENIA dalej czyli do tej zarejestrowanej w Ameryce pod nazwą „Poland Republic of” spółki, która deponuje te certyfikaty w formie elektronicznej w depozycie w Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych (SEC) przy FEDzie by Międzynarodowa Korporacja finansowa (ICF) mogła handlować ludźmi na giełdach używając ich CERTYFIKATÓW URODZENIA.

Wydział Finansowy Korporacji (Division of Corporation Finance)  podlegający ICF i SECowi koresponduje bezpośrednio z polskim Ministerstwem Finansów  oraz z SEC.

Wszystkie dokumenty które przechodzą pomiędzy Konsulatem RP w USA, Ministerstwem Finansów w Polsce a SEC w Waszyngtonie muszą być też wysłane do Londynu... (White case tlp?).

Czasy się zmieniły ale mentalnośc pewnych cywilizacji kupieckich nie zmieni się nigdy. Tak jak ich przodkowie przed tysiącem lat handlowali niewolnikami europejskimi w tym polskimi tak i teraz dalej nimi handlują... tylko w bardziej nowoczesnej i niewidzialnej formie.

Wtedy 1000 lat temu antydotum na przerwanie tego handlu ludźmi pojmywanymi z terenów polskich i uwolnieniem się z tego systemu niewolniczego, było przyjęcie przez Mieszka I-szego wiary katolickiej i wdrożanie jej pryncypiów i zasad cywilizacji łacińskiej w polskim życiu społeczno-polityczno-gospodarczym. Odstępstwa od tych zasad były srogo karane. Tym sposobem zastopowano na terenach polskich niewolnictwo i handel ludźmi.

Zatem jeśli chcemy wyjść i tym razem z tego stanu niewolnictwa i handlu Polakami na światowych giełdach, trzeba skorzystać ze sprawdzonego sposobu uwolnienia się, tj. wrócić do zasad cywilizacji łacińskiej opartych o etykę katolicką i o Prawo Naturalne w polskim prawie oraz w  polskim życiu społeczno-polityczno-gospodarczym.  Następnie wszelkie odstępstwa od tych norm i nadużycia należy srogo karać.

Likwidując nr PESEL (czyli automatyczny łącznik pomiędzy żywym człowiekiem a handlarzami ludźmi) oraz uznając Prawo Naturalne za obowiązujące w polskim prawodastwie, automatycznie wylogowywujemy się z bankierskeigo niewolniczego systemu światowego handlu ludźmi.

Powyższy artykuł jest moją hipotezą i opinią. Jeśli ktoś ma rzetelniejsze odemnie informacje dotyczące tego tematu, proszę o upublicznienie ich.

z pozdrowieniami
Teresa Garland,
Klub Solidarystów
Tel. 697357009
Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski
https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/
Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego
https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/
Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale