Blog
Contra Gentiles
Tomasz P. Terlikowski
Tomasz P. Terlikowski Ojciec dzieciom, mąż żonie.
300 obserwujących 483 notki 1882242 odsłony
Tomasz P. Terlikowski, 3 lutego 2015 r.

Niech posłowie sprzedają trutkę na dzieci

„Aptekarz katolik ma prawo do sprzeciwu sumienia” – mówi o sprzedaży pigułek dzień po biskup Artur Miziński, sekretarz generalny Konferencji Episkopatu Polski. I dodaje, że wolność sumienia i wyznania jest fundamentalnym prawem człowieka. Jeśli ktoś odpowiada farmaceutom, którzy nie chcą sprzedawać trutki na dzieci i kobiety, że powinni zmienić zawód, to w istocie nie rozumie, czym jest wolność sumienia i prezentuje liberalny zamordyzm.

Ale, żeby nie było, że nie chcę wyjść naprzeciw potrzebom liberalnych mediów, które przekonują, że największym pragnieniem kobiet jest trucie siebie i zabijanie swoich dzieci za pomocą pigułek dzień po, to chciałbym złożyć propozycję wszystkim posłom, dla których dostępność trutki na dzieci jest dowodem na nowoczesność państwa. Otóż drogie panie i drodzy panowie, jeśli tak bardzo chcecie, by kobiety mogły truć siebie i dzieci, to zamiast zmuszać do współudziału w tej czynności farmaceutów, sami zacznijcie w swoich biurach poselskich rozprowadzać trutkę na dzieci i kobiety. Wywieście na drzwiach prostą informację: „Chcesz pozbyć się dziecka? Trutkę kupisz tutaj!”. Wtedy wszystko będzie jasne.

Kobiety zaś (a także ich rodziny), którym rzekomo tak niegroźna pigułka zaszkodzi będą wiedziały, że po odszkodowania trzeba zgłaszać się do posłów, którzy zapewniali je, że trutka jest bezpieczna. Uczciwi farmaceuci będą wówczas bezpieczni i ze spokojem sumienia będą mogli odmówić uczestnictwa w procederze zabijania i trucia kobiet, a wyborcy będą wiedzieli, którzy z polityków opowiadają się za zabijaniem tak bardzo, że aż sami chcą zabijać. A prokuratorzy i policjanci będą wiedzieli po kogo zgłosić się, gdy wreszcie ktoś w Polsce doprowadzi do sytuacji, w której prawo będzie respektowane, a ludzie, którzy zabijają nienarodzonych będą ścigani i skazywani.

Tomasz P. Terlikowski

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Chrześcijański konserwatysta

Tomasz Terlikowski
image
Utwórz swoją wizytówkę

A oto i moje dzieła :-)

Agata.jpg

meczennicy_komunizmu_3D_NET.jpg

Tora.jpg

Zdradzona.jpg

Apel ATK ws. CBA
image

free counters

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @KSERKSES0517 Pudło. Nieomylność papieska nie dotyczy wypowiedzi w samolocie, a jedynie tez...
  • @gaspar Nie wiem, jak Panu, ale mnie nie płacą.
  • @ JJ Dziękuję za te słowa. I z mediów mnie nie wywieje, chyba, że mnie wywieją :-) Pozdrawiam

Tematy w dziale