Marcin Malik Marcin Malik
9034
BLOG

Kulturowe „wzbogacenie” Europy; część I - Murzyni

Marcin Malik Marcin Malik Polityka Obserwuj notkę 2

… oraz segregacja rasowo-kulturowa w celu ochrony Białego społeczeństwa.

Część I – „Murzyni”

Wstęp

Jest druga połowa 2017 roku i choć pewne kraje Europy oraz Ameryka definitywnie skręcają w prawą stronę nie jest to moim zdaniem jeszcze taka siła, która mogłaby uwolnić tradycyjnie Białe kontynenty od wzbogacania kryminalnego ciemnych ras oraz od otwartej wojny wypowiedzianej Białej cywilizacji i chrześcijaństwu. Europejczycy natomiast, wychowani w poprawności politycznej oraz w promocji białej winy nie tylko boją się walczyć o swoje dziedzictwa kulturowe ale co gorsza, uznali Projekt Wielkiej Wymiany i zbrodnie przeciwko nim za „nową normalność”. Nawet po masowych gwałtach na Niemkach w Kolonii, nawet po zamachach bombowych w Niemczech, Francji i Belgii oraz wiedząc, że najeźdźcy nie zamierzają pracować, słyszałem od Niemek że „kochają Merkel gdyż pomogła uchodźcom” oraz „że nie jest jeszcze tak źle”. Niedawno też pobiłem się z Anglikiem gdyż ten stwierdził, że będąc zwolennikiem społeczeństwa monokulturowego jestem „rasistą”. Rozmawiałem też niedawno z Niemką i ze Szwedką, które były zadowolone że ich kraje tracą swoją tożsamość i które stwierdziły, że w ich przekonaniu wszyscy są równi. Z przykrością stwierdzam, że narody Europy Zachodniej są zgubione nie z powodu muzułmanów czy murzynów ale z powodu własnej naiwności, słabości oraz ideologii bezapelacyjnego humanitaryzmu wobec wszystkiego co jest czarne i co lubi uprawiać seks z tą samą płcią. W Europejskich stolicach oraz głównych miastach rodowici mieszkańcy są mniejszością a partie lewicowe we współpracy z użytecznymi idiotami takimi jak liberałowie i feministki otwarcie wmawiają, że kultura europejska jest błędna a eksterminacja Europejczyków jest dobrą wiadomością. Co najgorsze jednak, temat przetrwania etnicznych Europejczyków stał się synonimem faszyzmu a sami Europejczycy zachowują się jak karpie głosujący na święta Bożego Narodzenia.

tragic-black-crime-statistics1.png
Statystyka ciężkich przestępstw murzynów w porównaniu z innymi rasami.

Jeśli Białe owce nie otworzą oczu i nie przestaną żyć w strachu oraz samo-zaprzeczeniu własnego ludobójstwa to w przeciągu 10 lat najlepsze kebaby na świecie będą serwowane w Watykanie, za 25 lat Białe owce zaczną palić się w liberalnym holokauście, a za 50 lat projekt Wielkiej Wymiany będzie już przesądzony a Biała cywilizacja razem z nią. Być może okaże się to dziwne lecz o tym co jest zawarte w tym artykule rozmawiałem z Hindusami, z Arabami i z murzynami i każda z tych ras widzi, że Europa jest zniszczona i że projekt Wielkiej Wymiany odbywa się na ich oczach. Żadna z tych ras nawet nie próbuje zaprzeczać tej oczywistej prawdy lecz Biali ludzie są jedynymi, którzy nie chcą widzieć polityki ludobójstwa na samych sobie. Dzieje się tak z bardzo prostego powodu: otóż rasy kolorowe w Europie oraz innych Białych kontynentach mają pełną wolność słowa, natomiast Biali są zarażeni marksistowską bakterią, czyli poprawnością polityczną która zamyka im oczy i usta. Gdyby głupota, tchórzostwo, hipokryzja i apatia sprawiały ból, wówczas Białe społeczeństwa byłyby już dawno wolne.

Za panowania Białych ludzi kraje takie jak: RPA, Rodezja czy Haiti były gospodarczymi tygrysami swoich regionów, tak że nawet eksportowały towary. Biali ludzie budowali szkoły, szpitale, infrastrukturę i zapewniali murzynom bezpieczeństwo, ponieważ według statystyk przestępczości największym wrogiem murzynów nie jest Biały człowiek lecz zawsze inny murzyn. Obecnie, za panowania Czarnych w tych samych krajach murzyni mają ekstremalne przestępstwa z gwałtami i morderstwami na czele, mają średniowieczne choroby, problemy społeczne oraz bezrobocie na nieziemskim poziomie …. choć z drugiej strony mają też swoją bezwartościową wolność. Słyszałem nawet jak murzyni z RPA przyznawali że chcieliby powrotu Białych rządów, a nawet i apartheidu ponieważ wtedy było dużo lepiej niż teraz. Faktem jest również, że wszędzie tam gdzie pojawiają się murzyni, wkrótce zmieniają oni kraje lepsze ekonomicznie i społecznie, w dokładnie takie same przestępcze, narkotykowe i zgniłe przez choroby getta z których sami pochodzą. Najlepszymi przykładami tego są miasta Detroit, duże partie Londynu, Birmingham i wiele innych. Jedynym rozwiązaniem murzyńskiego problemu w krajach Białych jest wysłanie ich wszystkich z powrotem do Afryki, zamknięcie naszych granic oraz pozwolenie im, aby po prostu byli Czarni. Wtedy już, bez naszej ingerencji moglibyśmy obserwować ich postęp technologiczny i kulturowy i cokolwiek by się nie stało Biali nie ponieśliby winy.

Zastanawiam się też nad pewnym eksperymentem. Staram się sobie wyobrazić jak wyglądałaby Jamajka gdyby usunąć z niej wszystkich murzynów i zastąpić Białymi ludźmi? Jamajka powinna być rajem na ziemi gdyż wyspa ta ma wszystko czego ludziom potrzeba do szczęścia, jednak z powodu murzynów jest to światowa stolica morderstw i narkotyków. Jestem pewien, że gdyby Jamajka była tylko dla Białych, wówczas nie byłoby tyle przestępstw, a kraj ten przeżywałby rozwój gospodarczy i kulturowy. Jednak z chwilą karmienia Białych liberalizmem morderstwa i handel narkotykami wzrastałby na Białej Jamajce wprost proporcjonalnie to otwierania granic dla murzynów. Jestem pewien, że taki byłby koniec tego eksperymentu

Niewolnictwo bez propagandy „białej winy”

Nawet niewolnictwo, o które są obarczani tylko Biali ludzie było tradycją plemion afrykańskich na długo przed przybyciem Europejczyków. Afrykańscy przywódcy sprzedawali najbardziej bezużytecznych murzynów Anglikom i cieszyli się z kolonializmu gdyż mogli pozbyć się najgorszych przestępców i jeszcze na nich zarobić. Gdy tylko afrykańscy przywódcy widzieli brytyjskie statki na horyzoncie ukrywali najbardziej wartościowych murzynów głęboko w dżungli, a najgorszych wiązali i zostawiali na plaży w zamian za narzędzia, łodzie i inne dobrodziejstwa Białego człowieka. Dobrym przykładem byli królowie Bonny i Dahomey oraz plemię Ashanti, z którym Brytyjczycy popadli w konflikt dlatego że znieśli niewolnictwo, lecz potem aby mieć dobre stosunki z Afrykańczykami ponownie wydali zgodę. Takim sposobem Anglicy zabierali do Anglii i innych kolonii murzynów, którzy potrafili tylko kraść, mordować i mnożyć się jak szczury – i niestety efekty angielskiej głupoty widzimy do dziś. Według oficjalnych danych w czasach oficjalnego niewolnictwa wzięto z Afryki około 12mln murzynów i transportowano ich do Nowego Świata, głównie do pracy w polu. Niektóre dane mówią o 9mln lecz przyjmijmy, że było ich 12mln.

niggers100.jpg
W opinii liberalnej lewicy Europa nie przetrwa bez „wykwalifikowanej siły roboczej”. Większość przybyszów z Afryki jest niepiśmienna i tylko 1 na 10.000 znajduje prace.


Dziś media dają nam do zrozumienia, że niewolnictwo było tak zaplanowane jakby cała Afryka została zniewolona i jakby afrykańscy przywódcy nie mieli z tego zysków, lecz jest to wierutne kłamstwo. Według www.globalslaveryindex.org dziś, gdy niewolnictwo jest zakazane, jest na świecie prawie 46mln niewolników we wszystkich kolorach. W samych tylko Indiach jest ponad 18mln niewolników, a w Chinach prawie 3,5mln. Wszystkie cywilizacje na świecie podbijały siebie nawzajem i handlowały podbitymi narodami. Arabowie i Żydzi handlowali Europejczykami a sam islam opiera się częściowo na zniewoleniu niewiernych. Wiele statków niewolniczych pod banderą brytyjską należało do bogatych rodzin żydowskich i Żydzi dorobili się fortuny na niewolnictwie murzynów. Na swoich statkach zatrudniali angielskich marynarzy oraz Irlandczyków, którzy byli Białymi niewolnikami pod koroną brytyjską. Warto też wspomnieć, że w tamtych czasach każdy Anglik, który miał swoje zdanie na temat monarchii szybko lądował na statku i także nigdy nie widział zapłaty.

Poza tym należy przypomnieć, że Afrykańczycy i Arabowie przez wieki nawiedzali południowe wybrzeża Europy w poszukiwaniu Białych niewolników, w tym przede wszystkim Białych niewolnic seksualnych, które były sprzedawane na targach jak zwierzęta. Na zbrodnie te są niezbite dowody historyczne, o których na przykład brytyjski system edukacji milczy, gdyż jest opętany kultem białej winy. Niewolników trzymali Aztekowie i Majowie na długo przed przybyciem Europejczyków do Ameryk. Niewolników trzymali także Sumeryjczycy i Babilończycy, a Egipcjanie mieli niewolników żydowskich, europejskich i afrykańskich. Grecy i Rzymianie używali niewolników w armii, jako służących i nawet pracowników biurowych, a Rzymianie dodatkowo mieli niewolników z Brytanii, Francji i Niemiec. Białych niewolników trzymało też Imperium Osmańskie i Imperium Rosyjskie, a na niewolnictwie afrykańskim najbardziej się wzbogacili Żydzi, gdyż statki niewolnicze należały do nich, mimo że były pod banderą brytyjską i amerykańską. Podczas imigracji do USA niewolnikami byli Biali Irlandczycy, Włosi i Grecy choć z uwagi na budowanie Białej Winy nikt o tym nie mówi. Oznacza to więc, że z uwagi na marksizm kulturowy i budowanie Białej Winy niewolnictwo Afrykańczyków stało się ogromną historyczną nadreprezentacją tej jednej grupy etnicznej. Prawdą jest także, że każdy żyjący dziś człowiek miał przodków, którzy byli niewolnikami i jest to tragiczna zależność, która nie ma barier geograficznych ani rasowych, a sam judaizm i islam częściowo opierają się na zniewoleniu niewiernych.

Istnieje także wielkie nieporozumienie jeśli chodzi o pochodzenie słowa „niewolnik” (slave). Niektóre źródła pseudonaukowe podają, że słowo niewolnik (slave) pochodzi od Słowian dlatego że po angielsku jest to „slave”, po holendersku „slaaf”, po niemiecku „sklave”, po szwedzku „slav”, po hiszpańsku „esclavo” – zamiast „negro”, „negroid” lub pochodne tych słów. Moim zdaniem jest to błędna interpretacja choć rozumiem dlaczego choćby psedonaukowcy brytyjscy tak sądzą. Słowo „Słowianin” (ang. Slav) pochodzi od staro słowiańskiego słowa „slava” oznaczającego „chwałę”, co oznacza że Słowianie, którzy podbili całą Europę Wschodnią aż po Ural nazywali siebie „chwalebnymi ludźmi”. Jeśli więc myślimy, że indoeuropejskie słowo „niewolnik-slave” pochodzi od Słowian to jest to dokładnie ta sama zależność, która obowiązuje w słowie „matka” – (mother, mutter, mater, madre). Z drugiej strony słowo niewolnik (slave) wymyślili Arabowie, którzy w IX wieku podbijali tereny Europy Wschodniej zamieszkiwane przez Słowian i w ten sposób słowo Słowianin zaczęło obowiązywać w innych językach jako niewolnik, jednak samo pochodzenie słowa oznacza chwałę.

Jeśli natomiast chodzi o 9mln czy 12mln czarnych niewolników na tle obecnej 1mld populacji Afryki to Biali nie są murzynom nic winni i powinni ich odesłać do Afryki, szczególnie że Biali też byli niewolnikami i nadal są. Ciągle istnieje setki tysięcy przypadków niewolnictwa w krajach takich jak: Ukraina, Rumunia, Mołdawia, Bułgaria i wszyscy oni są Biali. Czy to oznacza, że mają płacić murzynom za swój kolor skóry dlatego że tak wypada politycznie? Poza tym dużo mówimy o prawach człowieka lecz nikt nie mówi o obowiązkach człowieka, co oznacza że jeśli Biali mają płacić odszkodowania za niewolnictwo, to murzyni powinni także zapłacić odszkodowania Białym za: opłatę policji, opłatę więziennictwa, osobiste odszkodowania za zbrodnie, walkę z narkotykami i odwyk narkotykowy, sprzątanie miast, wandalizm, zasiłki, mieszkania dzielnicowe, zaniżony poziom w szkołach, niezliczone czarne sieroty żyjące na koszt Białego podatnika oraz……. za usuwanie graffiti.

nigger_obama.jpg
                                                                        Pierwsza para Ameryki - z humorem.

W roku 2016 w samej tylko Afryce sub-saharyjskiej było ponad 6,2mln czarnych niewolników a w Afryce płn i na Bliskim Wschodzie kolejne 3mln; i za każdym razem właścicielem czarnych niewolników jest albo murzyn albo Arab. Zatem jeśli Biały mężczyzna jest „niedobrym kolonizatorem i handlarzem niewolnikami” to dlaczego murzyni gotowi są umrzeć aby dostać się do Europy? Murzyni zawsze wyciągają ręce do innych ras, szukają winnych i opierają swoją ekonomię na historycznej przesadzie, natomiast człowiek wartościowy „bierze byka za rogi” i pracuje sam na swój dobrobyt. Na marginesie, podobnie jest z mocno przesadzonym holocaustem Żydów, mimo że Żydzi pełnili kluczowe funkcje w obozach koncentracyjnych i Żydzi mają najwięcej krwi na rękach spośród wszystkich narodów świata.

Być może jest to już kwestia filozoficzna ale uważam, że Anglik w garniturze pracujący w biurze też jest niewolnikiem. Jest on niewolnikiem systemu przez który został zaprogramowany czyli jest niewolnikiem społecznym oraz jest także niewolnikiem ekonomicznym. Uważam, że 99% ludzi na świecie to niewolnicy i dlatego należy sobie odpowiedzieć kto nie jest niewolnikiem. Moim zdaniem niewolnikiem nie jest tylko ten, kto ma pełną niezależność finansową nawet względem prawa oraz jednocześnie ten, kto mówi zawsze to co myśli bez strachu przed prześladowaniami. Na tym polega wolność gdyż bardzo bogaci ludzie bojący się mówić to co myślą też są niewolnikami. Dla gwarancji całkowitej wolności te dwie rzeczy zawsze muszą iść w parze a jeśli nie idą, to należy się zastanowić nad kategorią swojego niewolnictwa. Są jednak różne rodzaje wolności, także dla biednych i lubiących ciszę. Ponadto zauważyłem, że czasem im więcej ludzie mają, tym bardziej czują się zniewoleni, natomiast prosty pasterz kóz w Pakistanie bez żadnego majątku, bez kart kredytowych i bez ubezpieczenia na życie, mieszka ze swoją rodziną w glinianym domu w górach, ma owoce ze swojego sadu i łowi ryby gdy ma na to ochotę. To także jest wolność, niemożliwa do osiągnięcia w Ameryce czy w Europie. Buddyści mówią, że wolność polega na braku posiadania, bo gdy niczego nie chcemy, nie stawiamy się w niewolniczej sytuacji aby to zdobyć. Ta teoria kłóci się z moją definicją ambicji lecz to także jest rodzaj wolności. Nawiązuję tu do tego, że murzyni płynący na pontonie do Europy wcale nie płyną po wolność czy niezależność. Wsiadając na ponton oni są gotowi zginąć aby zostać niewolnikami systemu stworzonego przez Białych mężczyzn.

Inteligencja i kultura murzynów

Według badań naukowych mózg murzyna jest nawet o 10% mniejszy i lżejszy od mózgu Białego człowieka i wedle licznych badań udowodniono, że murzyni są najmniej inteligentni spośród wszystkich ras. Murzyni mają najniższe wyniki w nauce i najwyższy procent opuszczania szkół, natomiast badania przeprowadzone w Ameryce stale informują, że aby murzyni byli w stanie ukończyć szkoły muszą być oceniani korzystniej niż Biali i Azjaci. Zdaję sobie sprawę, że inteligencja według rasy to kontrowersyjny temat lecz dane statystyczne nie są rasistowskie lecz prawdziwe. Gdy Biali żeglowali po całym świecie murzyni unosili się na tratwach a kiedy Biali budowali drapacze chmur murzyni mieszkali w chatach zbudowanych ze słomy i z krowiego łajna, co oznacza że murzyni budują na takim samym poziomie jak myszy, ptaki i bobry. Poza tym, jest to także dobry dowód na mit o równości rasowej i sprowadzania „wyspecjalizowanej” siły roboczej do Europy. Jako naukowy przykład warto jest zwrócić uwagę na pracę uznanych biologów autorstwa Masatoshi Nei i Arun K. Roychoudhury pod tytułem: ” Ewolucyjne Związki Ludzkich Populacji na Skalę Światową” (1993), która dotyczy historii ewolucji różnych ras. Następnie pracę tą uprościł znany autor, naukowiec Richard McCulloch, który różnice genetyczne pomiędzy gatunkami ludzkimi sprecyzował na podstawie dodania kodu genetycznego szympansa. Według jego badań Europejczycy i Afrykanie są w takim samym stopniu odlegli genetycznie jak ludzie i szympansy a murzyni właśnie są najbardziej zbliżeni do szympansów i mają zwierzęce instynkty. Różnice widać nie tylko po kolorze skóry ale także po różnicy w budowie czaszki, w budowie twarzy i zębów. Podejrzewam, że murzyni mają dokładnie te same przemyślenia: „jeśli jesteśmy tym samym gatunkiem to dlaczego jesteśmy tak bardzo inni?” Co bardzo ciekawe zauważyłem jeszcze jedną, bardzo istotną różnicę pomiędzy rasą Białą a rasą Czarną. U Białych mężczyźni są mądrzejsi od kobiet natomiast u Czarnych kobiety są mądrzejsze od mężczyzn. Doświadczyłem tego wiele razy, nawet biorąc pod uwagę że jestem zadeklarowanym antyfeministą.

black-crime.jpg
90% zbrodni w Ameryce jest popełnianych przez Czarnych na Białych.

Jednak i murzyn ma wielkich przyjaciół – a nazywają się oni Biały liberał i żydowski prawnik. Biały liberał będzie udawał, że nie widzi zbrodni murzyna i będzie go usprawiedliwiał, a w przypływie fantazji napisze powieść fantastyczną o „czarnych naukowcach” oraz stworzy nową historię Afryki, tak aby murzyn wyszedł na ofiarę i geniusza z ogromnym kredytem współczucia. Żydowski prawnik natomiast brzydzi się murzynami bardziej niż Arabami lecz mimo to pomoże murzynom aby zaszkodzić Białym ludziom.

Spójrzmy więc na „kulturę” murzynów, tak aby zobaczyć co nas czeka jeśli nie zatrzymamy inwazyjnej imigracji i jeśli nie przeprowadzimy masowych deportacji. W krajach afrykańskich ogarniętych wojnami gwałty są liczone w setkach tysięcy i za każdym razem gdy następuje gwałt dochodzi też do ciąży u kobiet dorosłych i nawet u 12-letnich dzieci. Podczas wojen domowych w Rwandzie i Sierra Leone gwałt był używany jako broń wojenna i właśnie z powodu setek tysięcy gwałtów urodziło się setki tysięcy sierot. Na przykład w Papui Nowej Gwinei 55% wszystkich kobiet zostało zgwałconych, natomiast według szczerych wypowiedzi prawie 70% mężczyzn zgwałciło więcej niż raz, 63% zgwałciło dla zabawy a 50% aby ukarać kobietę. Gwałciciele są odpowiedzialni za gwałtowny wzrost populacji w tym kraju z rocznym wzrostem 3.1%. W krajach afrykańskich, jak np. w Kenii i Etiopii jest zwyczaj porywania co oznacza że murzyn porywa nawet 11-letnią dziewczynkę, gwałci ją przez kilka miesięcy i gdy ta zachodzi w ciążę gwałciciel targuje z jej ojcem cenę za zgodę na ślub. Rocznie w RPA jest pół miliona gwałtów, w Egipcie około 200.000 a w tak zwanym kraju I-go Świata w Wielkiej Brytanii jest ich aż 85.000 rocznie i liczba ta wzrasta wprost proporcjonalnie do imigracji muzułmanów i murzynów. Z tego samego powodu Szwecja została europejską stolicą gwałtu lecz mimo to nie przestaje dawać azylu murzynom. Ponadto z powodu ekstremalnej poprawności politycznej Szwecja ma najmniejszą ilość skazań za gwałt aby ich nie obrażać.

Według amerykańskiej agencji Centers for Disease Control and Prevention w samej tylko Ameryce co roku rodzi się 32.000 dzieci poczętych poprzez gwałt. W Kongo pomimo że wojna się skończyła gwałt nie jest już częścią broni wojennej lecz za to wszedł on do kultury tego kraju. Każdego roku w Kongu dochodzi do 400.000 gwałtów a w kraju gdzie aborcja jest zakazana i gdzie złożenie raportu na policję jest równoznaczne z wykluczeniem ze społeczeństwa większość gwałtów kończy się ciążami oraz HIV u nowo narodzonych dzieci. Oznacza to, że w Kongu każdego dnia ma miejsce 1100 gwałtów i jest to miejscowa forma kontroli kongijskiego przyrostu naturalnego (..i rasy są równe?). Być może Europejczykom trudno będzie w to uwierzyć, ale murzyni w Afryce gwałcą też małe dzieci i niemowlęta aby zapobiec zakażeniu się AIDS, (źródło: http://usafricaonline.com/safrica_childrapes.html(link zewnętrzny)).(link zewnętrzny)).

miss-america-020210.jpg
Miss poprawności politycznej USA 2010.


Według Population Reference Bureau aż 67% czarnych dzieci wychowuje się bez ojca, gdy dla porównania u Białych ludzi „tylko” 17%-25% jest wychowywanych przez matkę. Jeśli chodzi o murzynów, to niektóre dane mówią nawet o 82%, co oznacza, że przeciętnie 70% czarnych mężczyzn ma wiele dzieci z wieloma kobietami i nikt go nigdy nie nazwie tatą. Wówczas dzieci te uczą się żyć na ulicy lub w domach przepełnionych problemami społecznymi bez żadnych wzorów do naśladowania, oprócz gangów i powiększania swojej bezużytecznej populacji. W Stanach Zjednoczonych murzyni stanowią 14% populacji lecz aż 50% populacji więziennej. Jeśli natomiast chodzi o gwałt murzynów na Białych kobietach to w USA w 2005 roku murzyni pobili rekord „osiągając” 32.443 gwałty, natomiast w latach 2003-2006 gwałty Białych mężczyzn na murzynkach wynosił co roku „0”. Poza tym Murzyni dostają na wstępie kilka punktów wyżej w amerykańskich szkołach, aby mogli zdać i rezygnują ze szkół 4 razy częściej niż Biali uczniowie. Nawet biorąc pod uwagę politykę Białego apartheidu („pozytywna dyskryminacja”) oraz ich ogromną nadreprezentację w mediach to i tak 80% wszystkich Murzynów w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii jest bezrobotnych. Problemem Murzynów nie jest już tylko, że są czarni, ale to że mają też czarno w głowach. Jest takie stare powiedzenie: że „możesz wyciągnąć murzyna z dżungli ale dżungli z murzyna nigdy nie wyciągniesz” i to jest coś czego Biali liberałowie i Białe prostytutki nie mogą zrozumieć.

Poza tym sama subkultura murzynów, sposób ich bycia, brudzenie dookoła i robienie hałasu bez powodu też są bardzo męczące. Każde murzyńskie getto jest brudne, gdyż Czarni nie wiedzą do czego służy kosz na śmieci. Murzyni trzymają publicznie swoje ręce w intymnych miejscach plując na ziemię i robiąc niesamowity hałas. Dwóch murzynów jest w stanie zrobić więcej hałasu niż 10 czy 20 Białych czy Chińczyków. Jeśli ktoś kiedyś stał na przystanku autobusowym z murzynami, to wie jak głośno się zachowują i widział także, że Biali ludzie są zniesmaczeni ich zachowaniem i trzymają dystans właśnie z tego powodu. Wchodząc do autobusu, tłuste, czarne maszyny rozrodcze oraz ich liczne potomstwo wbiegają do środka ze wrzaskiem, robi głupie miny i drapie się poniżej pasa. Gdy murzyn zakłada słuchawki na uszy cały autobus słucha razem z nim, następnie je śmierdzące jedzenie, trzyma nogi na siedzeniu, przed wyjściem wydziera się na kierowcę aby się zatrzymał, a potem rzuca papier po kanapce na ulice i pluje na ziemię. Dlatego właśnie jest „czarnuchem” a słowo to na marginesie jest jednym z najpopularniejszych w czarnych gettach. W Czarnym getcie każdy sklep był okradziony, narkotyki można kupić jak warzywa i owoce, zbrodnie są znacznie ponad przeciętną, a 80%-95% jest na zasiłkach. Także nieruchomości w Czarnych gettach tracą około 30%-%50 wartości i dobrym przykładem są tutaj Anglia i USA. Biali próbują cywilizować murzynów od wieków lecz moim zdaniem jest to tragiczna utopia, która wymaga wielu ofiar i która jest niemożliwa do osiągnięcia.

Moi krytycy mogliby powiedzieć, że nie każdy Czarny się tak zachowuje oraz że są Czarni pracujący w prestiżowych miejscach. Oczywiście mieliby rację, gdyż wszędzie są wyjątki, jednak jako ogół murzyni stoją najniżej w drabinie cywilizacyjnej, a za każdym Czarnym pracującym w biurze stoi 10 Białych, którzy ciężko pracowali aby go tam posłać. Poza tym murzyni na zachodzie są najbardziej nadreprezentowaną grupą etniczną oraz mają przywileje, jak na przykład „pozytywna dyskryminacja” (czytaj: polityka apartheidu przeciwko Białym).

nigger_attack.png
„Wzbogacenie kulturowe” Europy.  Oby to zdjęcie dało do myślenia murzynom, że po samochodach się nie skacze.

Co bardzo istotne, żydowskie media milczą na temat ludobójstwa Białych w RPA oraz milczą że przez ostatnie 10 lat murzyni dokonali około 3mln zbrodni na Białych. W Afryce Południowej częścią afrykańskiej normalności jest, że banda murzynów włamuje się do domu Białej rodziny, biją i wiążą męża, gwałcą jego żonę na jego oczach a potem zabijają ich oboje oraz ich dzieci. Następnie palą dom i wychodzą – i w ten sposób właśnie poprawne politycznie Białe społeczeństwa zostaną kiedyś spalone w liberalnym holokauście. Nie ma większego rasisty na świecie niż murzyn. Biorąc pod uwagę że od 1994 roku w RPA za sprawą marksisty i rasistowskiego kryminalisty Nelsona Mandeli murzyni zamordowali 90.000 Białych Afrykanerów, stawiam pytanie: jak będzie wyglądało życie Białej mniejszości w Europie za 50 lat jeśli ta będzie otoczona przez murzynów, muzułmanów i jasnoskórą żydowską elitę zarządzającą czarnym piekłem Europy?

Jeśli murzyni nie przeprowadzą reform samych siebie, to minie jeszcze 1.000 lat i „wciąż winni za wszystkie krzywdy będą Biali”. To Biały człowiek dał murzynom lekarstwa i szczepionki, to Biały człowiek zbudował murzynom szkoły i szpitale i to Biały człowiek dał murzynom elektryczność i nawet dostęp do czystej wody. Moim krytykom natomiast mówię, że problem z Czarnymi nie istnieje tylko w Afryce, ale wszędzie gdzie się pojawią, także szansa była im już dana. Z drugiej strony w każdej rasie i kulturze jest coś dobrego lecz z moich obserwacji wynika, że murzyni, którzy „wyszli na ludzi” to ci, którzy „zachowują się w Biały sposób”. Ci murzyni chcą mieć rodziny z Białymi ludźmi, chcą mieć Białych przyjaciół, chcą pracować w Białym otoczeniu i słuchają muzyki Białego człowieka – lecz z drugiej strony ci murzyni najbardziej na świecie nienawidzą tradycyjnych murzynów, nie chcą się do nich przyznawać, a ich kulturę uważają za błędną i gorszą. Dobrym przykładem są tu murzynki mieszkające w Ameryce, które mówią otwarcie, że „chcą mieć dzieci z Białymi mężczyznami aby były one lepsze niż zwykłe czarnuchy”. Michael Jackson był tak obrzydzony murzynami, że aż zmienił swoją rasę, a bogaci murzyni także wybielają swoją skórę poprzez specjalne zabiegi. Rasizm pomiędzy murzynami jest wyjątkowo ostry co potwierdza choćby fakt, że 91% wszystkich morderstw w Ameryce jest popełnianych przez Czarnych na Czarnych. (Polecam na marginesie pracę pt. „Kolor Zbrodni” opublikowany przez Amerykańskie Ministerstwo Sprawiedliwości).

nigger_cow.jpg

Uwaga, szokujący akapit! Czy ktoś kiedyś słyszał murzyna aby ten nawiązywał do „swojego bogatego afrykańskiego dziedzictwa kulturowego”? Przyjrzyjmy się z bliska. Jest na przykład nomadyczne plemię włóczące się od Kenii do Somalii w których dzieci są uczone aby wysysać krew menstruacyjną krów. Całe plemię zadziera ogon krowy do góry i liżą pochwę krowy wraz z krwią i moczem. Według miejscowego wierzenia lizanie pochwy krowy ma zapewnić przyszłym wojownikom siłę i odwagę. Co jeszcze ciekawsze, składniki w krwi menstruacyjnej krów zwiększają jądra mężczyzn tego plemienia o około 75%. Turyści zjeżdżają się z całego świata aby zobaczyć ogromne jądra murzynów oraz jak piją mocz krów. Inne plemię murzynów robi sobie kąpiele w krowim moczu oraz wciera w skórę krowie odchody aby chronić się przed owadami. Zoofilia natomiast jest w wielu afrykańskich plemionach na porządku dziennym. Nie chcę być złośliwy, ale są to wymarzeni mężowie dla europejskich feministek i liberalnych idiotek. Reasumując, wszyscy jesteśmy równi??? (Akapit ten nie oznacza, że są to jedyne aspekty afrykańskiej kultury lecz tego rodzaju dno występuje tylko o murzynów).

Po II Wojnie Światowej Korea Południowa była na poziomie ekonomicznym Indii, Japonia była zniszczona przez bomby atomowe, Europa była zniszczona z powodu żydowskiego spisku, a po wojnie Europa Wschodnia była niszczona przez komunizm przez 50 lat. Jednak każdy z tych krajów i regionów stał się albo ekonomicznym tygrysem albo może opowiedzieć swoją historię sukcesu, natomiast Afryka choć ma oceany surowców naturalnych i powinna być najbogatszym kontynentem na świecie, niestety będzie już zawsze najbiedniejszym gdyż zamieszkują ją jedne z najgłupszych i dzikich istot chodzących po Ziemi. Tam gdzie jest Czarno tam zawsze będzie źle, zawsze będzie ekstremalna nędza i problemy społeczne, narkotyki i getta przestępcze wielkości całego kontynentu lecz zamiast pracy i chęci budowania będzie też bardzo roszczeniowe nastawienie do życia i wieczne szukanie winnych za Czarną nieudolność. Afryka ma 1mld murzynów zdolnych do pracy, zdolnych do budowania przemysłu, infrastruktury oraz wszelkich gałęzi gospodarki lecz niestety Afryka na zawsze będzie już ekstremalnie biedna i zawsze tylko z jednego powodu: tym powodem jest destruktywny i kryminalny murzyn.

Gdybym miał wymienić murzynów, którzy przyczynili się do wyniesienia czarnej rasy nieco wyżej, to wymieniłbym na pewno Cassiusa Claya (Muhammad Ali). Muhammad Ali był wielki jednak nie tylko dlatego, że miał twarde pięści, ale dlatego że miał umysł i zgadzał się z moimi poglądami. Ali opowiadał się za czystością rasową, uważał związki międzyrasowe za gorsze i uczył murzynów, że on nie chciał aby jego dzieci miały niebieskie oczy i jaśniejszą skórę. On tylko chciał aby Biali go zostawili w spokoju i pozwolili mu na to aby był Czarny – i dlatego jego uważam za największego. Chciałbym do mojej listy dołączyć takie osoby jak: Malcolm X, Martin Luther King czy Nelson Mandela ale oni zasługują tylko na pogardę gdyż oni śpiewali murzynom tylko jedną piosenkę: „jeśli się przewrócisz na ulicy i wybijesz sobie zęby, to dlatego że chodnik położył Biały”. Poza tym Nelson Mandela zaczął politykę Białego Ludobójstwa w RPA i przez prawa wprowadzone przez niego ludobójstwo Białych rolników w RPA wciąż trwa, czego dowodem są masowe groby upamiętniające te zbrodnie – i właśnie za te „zasługi” rząd brytyjski zbudował mu pomnik w Londynie. Są też inni, klasyczni wykonawcy bluesa i jazzu, Tina Turner, Chuck Berry oraz czarni sportowcy lecz ważne jest aby pamiętać, że murzyni ci osiągnęli sukcesy gdyż odeszli od swojej błędnej afrykańskiej dzikości i byli oświeceni światłem białej cywilizacji. Jednak największymi czarnymi bohaterami Afryki są księża katoliccy gdyż to oni cywilizują, uczą i sprawiają, że Afryka jest lepsza.

nigger2.jpg
KFC – murzyński przysmak.


Mam nadzieję, że murzyni przeczytają kiedyś mój artykuł, gdyż cała czarna populacja jest zdesperowana aby usłyszeć prawdę, gdyż prawda zmusza do zastanowienia się nad sobą oraz wyciągnięcia wniosków!

Przytłaczająca populacja murzynów

Najbardziej przerażającym faktem jest jednak to, że zupełnie bezwartościowa populacja Afryki mnoży się szybciej niż choroby weneryczne wśród brytyjskich sodomitów. Obecnie populacja Afryki liczy 1,2mld natomiast według ONZ do roku 2050 populacja Afryki będzie rosła o 42mln rocznie i przekroczy 2,4mld. Sezon rozrodczy murzynów oczywiście nie ma końca i dlatego według ONZ w 2100 roku populacja Afryki będzie liczyła minimum 4mld choć może nawet liczyć 5,6mld. Obecnie 60% murzynów w Afryce ma mniej niż 25 lat a tylko 8% ma więcej niż 60 lat. W Europie natomiast, nawet biorąc pod uwagę inwazję afrykańsko – muzułmańską ludzi młodych jest zaledwie 30% a starych aż 16% i liczby te w najbliższych latach będą działać na naszą jeszcze większą niekorzyść. Złych wiadomości jednak nie koniec, dlatego że w USA jest prawie 38mln murzynów, w Kanadzie prawie 1mln, w Europie kolejne 5mln, w Brazylii 15mln, w Australii około 200.000 i na Karaibach kolejne 30mln murzynów. Nie wymieniłem jednak wszystkich regionów i pewnie zanim skończę pisać ten artykuł przybędzie kolejny 1mln murzynów, co oznacza że możemy spokojnie mówić o murzynacji świata. Dodam też, że wraz z ogromną populacją murzynów będzie też więcej epidemii gdyż Afryka jest kolebką wszystkich śmiertelnych chorób. Ciągle jednak, gdyby w Afryce wybuchła super-ebola lub inny śmiertelny wirus zabijający 1mld murzynów to w Europie i Ameryce gdzie są oni otoczeni medycyną Białych ludzi nie zginąłby ani jeden, i dlatego epidemie afrykańskie w Afryce nie rozwiązują naszego problemu.

Na podstawie zebranych dowodów doszedłem do wniosku, że dalsze rozmnażanie murzynów nie ma sensu i jest ono zbrodnią przeciwko ludzkości. Jeśli w 2100 roku światowa populacja ma skoczyć do 11mld i jeśli jej najbardziej wartościowy Biały element będzie stał na poziomie jedynie 5% tej populacji i będzie on mordowany przez ciemnych dzikusów, to oznacza to wielki głód, a następnie powrót do nowego mrocznego średniowiecza. Murzyni mogą się teraz cieszyć, że nie będzie Białych ale bez Białych nie będzie opieki medycznej oraz zasiłków dlatego w interesie murzynów jest dbać o Białych ludzi.

black-gang_london.jpg
Witaj w Londynie

Podsumowanie

Z wielkim żalem muszę stwierdzić, że wszystkim tym którzy chcą zepchnąć Białą cywilizację do epoki kamienia łupanego pozostaje głosować na „progresywnych” komunistów i żydów działających pod fałszywym szyldem demokracji i tolerancji, natomiast resztę dopełni już muzułmański i afrykański element. Z inteligencją szczura, z kręgosłupem moralnym równym szarańczy, z cygańską ambicją oraz z niepohamowanym apetytem na morderstwo i gwałt każdy fanatyczny Arab oraz dziki Negroid zamieni Białą chrześcijańską cywilizację nie do poznania. Czarni jako jedyni nigdy nie stworzyli żadnej cywilizacji, a nawet ich wierzenia ludowe było oparte tylko na rzucaniu uroków na innych murzynów. Przełom nastąpił gdy Biali dali im chrześcijaństwo aby murzyni przynajmniej przestali się zjadać nawzajem.

Wszystkim promotorom mieszania się ras przypominam, że naród jest rasą, a rasa jest narodem i jeśli dany naród oddaje swoje kobiety obcym rasom to ginie. Kobiety są ostoją rodziny, narodu, tradycji, przetrwania oraz są genetycznym dziedzictwem danego plemienia. Z tego powodu Białe kobiety powinny być najwyższą wartością i powinny być chronione za wszelką cenę. Gdy inna rasa przybywa do plemienia Białych, to najpierw zdobywa ich kobiety aby wynaradawiać ich genetycznie poprzez płodzenie z nimi obcych dzieci. Następnie obca rasa zabija wszystkich mężczyzn i chłopców lub wymyśla politykę słabości, tak aby Biali mężczyźni byli zniewieściali i nie byli w stanie walczyć z wrogimi hordami. To obecnie dzieje się w Europie.

Przepraszam, jest jedna rzecz, którą murzyni wymyślili. W Ameryce murzyni wymyślili grę o nazwie „polowanie na niedźwiedzia polarnego”, która polega na tym, że murzyn wybiera Europejczyka na ulicy (mężczyznę, kobietę, dziecko) i bez powodu nokautuje go najczęściej uderzając w tył głowy. Gdy Biała osoba upada na ziemię i traci przytomność wtedy murzyn „upolował niedźwiedzia polarnego”. Jest to niczym nie prowokowany atak na Białą osobę, której celem jest tylko „gra”. Kiedyś zrobiono też wywiad z Białą kobietą, która została znokautowana w ten sposób i wszyscy się spodziewali, że będzie nienawidzić murzynów i powie, że przynajmniej chce ich wszystkich deportować do Afryki. Jednak murzyn, który ją uderzył akurat trafił na miejscową królową liberalizmu, która stwierdziła że w tym wypadku trzeba zaoferować murzynom lepszą edukację i płacić im większe zasiłki aby już tak nie robili - i dlatego właśnie Biali ludzie są skończeni.

niggerr-rich-and-poor.jpg
Po lewej: Afrykanka pozostawiona wolno w Afryce aby mogła w spokoju kontynuować swoją kulturę i rozwijać postęp technologiczny. Po prawej: potomkowie afrykańskich niewolników, którzy siłą zostali zabrani do kraju Białych ludzi.

Wielu Białych, w krajach takich jak Anglia, Szwecja, Holandia, Belgia, USA i Kanada są tak nieskończenie głupi że to oni czuliby się bardziej urażeni moim artykułem niż murzyni. Powyższy przykład „polowania na białego niedźwiedzia” pokazuje, że murzyni są bezkarni przede wszystkim z powodu automatycznej polisy niewinności danej im przez Białych.

W imieniu rozważnych Białych ludzi proszę abyśmy odesłali wszystkich murzynów do Afryki a następnie dali im KFC, rap, podrabianą złotą biżuterię, alkohol, narkotyki, ślepą policję i dmuchane białe lale. Więcej im do szczęścia nie potrzeba.

Marcin Malik - prowadzi portal o podróżach www.kompas.travel.pl.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka