trubro trubro
97
BLOG

Obserwacja Lotnej Brygady - oczywiście, że na wysokościach

trubro trubro Polityka Obserwuj notkę 4
Lotną Brygadę Opozycji trzeba obserwować i kontrolować, bo to element antypaństwowy. Jako, że brygada jest lotna, to oczywiście, że obserwacja musi być na wysokościach, a obserwujący policjanci muszą mieć badania wysokościowe.

https://www.facebook.com/watch/?v=1508361339675810 - tutaj można obejrzeć filmik z prac wysokościowych wykonywanych przez Policję.  Herbaty ani kawy nie chcieli, za to dbali o bezpieczeństwo Lotnej Brygady.  Brygada jest lotna - także dbali na wysokościach.  Specjalnie wyselekcjonowani funkcjonariusze - ci z uprawnieniami/badaniami wysokościowymi (bo przecież innych by policja tam nie wysłała, bo to by było złamanie prawa i grzywna od tysiąca do trzydziestu tysięcy PLN) - wspięli się na wyżyny i robili, co im pracodawca kazał - bez wychylania się (Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy - paragraf 107 - "Prace na wysokości powinny być zorganizowane i wykonywane w taki sposób, by nie zmuszać pracowników do wychylania się[ ...]").


Dobrze, że brygada jest lotna, a nie podziemna.  Gdyby była podziemna, to policjanci aby ich obserwować musieliby wyrabiać karty górnika.

trubro
O mnie trubro

jestem z białka Gęby za lud krzyczące sam lud w końcu znudzą, I twarze lud bawiące na końcu lud znudzą. Ręce za lud walczące sam lud poobcina. Imion miłych ludowi lud pozapomina. Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie. a to nasz wieszcz narodowy, jakże przewidujący nasze czasy - a tak dawno temu te słowa pisał

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka