Właściwie miałam napisać inny tytuł "Król jest nagi". Tylko nie wiadomo jaki król,no bo kogo jak kogo ale PRowców w otoczeniu Tuska jest chyba nadmiar.
Ostatnio mam wrażenie,że już nikt nad tym nie panuje,a już na pewno nie Donald.
Wszyscy,ostatnio Gniewomir, zachwycali się medialnymi zdolnościami Platformy.
A ja widzę,że to wygląda zupełnie inaczej.
Można porównać to do ataku żołnierza wyposażonego w stary KBKS - dopóki ma wsparcie bombowców z powietrza,to oczywiście biegnie naprzód krzycząc zwycięskie Urra !!
To wsparcie lotnicze to prawie wszystkie media,które wspomagały Platformę.Ale teraz na chwilę tylko wyłączyły bombardowanie .Albo po prostu już nie są w stanie wyciszyć tego"Urra" które wydobywa się ze zbyt wielu gardeł.
Do tego prezydencka kancelaria i prezydent przeszła do ataku ostrzeliwując tyły .
No i wyszła miernota pijarowska Platformy.
Łatwo jest wysyłać głupoty smsem,kiedy usłużni dziennikarze pytają tylko o to,co wolno. Gorzej,kiedy trzeba odpowiadać na bieżąco,w dodatku w weekend ,kiedy chyba nikt w PO nawet nie odbiera telefonów.
I żeby sprawa była jasna.Nie chodzi mi w tej chwili o żadne kompetencje prezydenta ani premiera.
Chodzi mi tylko o medialne a właściwie niemedialne załatwianie sprawy szczytu.
Kiedy wysyła się do telewizji albo radia Palikota czy Niesiołowskiego sprawa jest jasna.Można nawet wyłączyć,i tak wiadomo co powiedzą.
Ale kiedy minister obrony mówi o chorobie pilota to jedni się śmieją,inni wściekają,a jeszcze innym jest po prostu wstyd.
Dzisiaj pan Sikorski chce klękać na kolana przed prezydentem .I znowu - czy minister spraw zagranicznych musi być pajacem ? Pamiętacie drugiego takiego po 89 roku ? Wszystko się działo w zaciszu gabinetów,jeżeli nawet coś dowiadywaliśmy się za nielubianej Fotygi to tylko z mediów - sama nie wychodziła do mikrofonu aby się kompromitować.
A jak należałoby rozegrać tę sprawę ?
Od razu założyć najgorsze - czyli,ze Kaczyński nie odpuści.I w ogóle nie wdawać się w spory.Zbierać wszystko,ziarnko do ziarnka i wystrzelić jakąś bombę atomową na PÓŁ roku przed wyborami,a nie na dwa lata.
No,chyba,że chcecie się ostatecznie skompromitować i macie już na oku następne rozdanie.
Co tu mówić,co będzie za dwa lata! Odstrzeliliście Cimoszewicza zupełnie za bezdurno a teraz widzę znowu brniecie w szkodę.
PS Popatrzcie na tytuł ! Notatka jest o PR Platformy,nie o tym,kto ma jechać !
Prezydent dostał zaproszenie i postanowił z niego skorzystać ! Zamkniecie go w areszcie domowym ? Chodzi o to,że fatalnie to zostało rozegrane MEDIALNIE
Ufka we własnej osobie :)
Skąd czytacie
A tyle czyta teraz :)
/
" />
Złota myśl RRK
PSL nie musi - PSL CHCE! Nie opuszcza się zwycięzcy - co najwyżej można się z nim targować i więcej uzyskać. A co ma PiS do zaoferowania PSL? Swoją nędzną koalicję z SLD? Odpowiedz sobie sama - czy lepiej dzielić łupy na trzy, czy na dwa?
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka