vipp
KRAINA CYTAT - Silva Rerum
5 obserwujących
76 notek
14k odsłon
  73   1

Marcel de Graaff: Słuchajcie no Juncker i Timmermans

UE nie może bardziej wyraźnie pokazać swojego całkowitego bankructwa.

► Parlament Europejski, Strasburg - 13 grudnia 2017 r. ► Mówca: Marcel de Graaff, grupa ENF, Holandia ► Debata: Przygotowania do posiedzenia Rady Europejskiej w dniach 14 i 15 grudnia - Stan zaawansowania negocjacji ze Zjednoczonym Królestwem

.

Panie przewodniczący! W odniesieniu do Brexitu podkreślam suwerenność UK. A to oznacza brak jurysdykcji Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, brak ograniczeń w umowach o wolnym handlu, stosowanie prawa brytyjskiego w odniesieniu do obywateli UE, i to są dla nas kluczowe elementy jakiegokolwiek możliwego do przyjęcia porozumienia.

Tym niemniej migracja jest ponownie ważnym tematem posiedzenia Rady Europejskiej. I słusznie, masowa migracja nadal zagraża przetrwaniu naszej cywilizacji, naszego bezpieczeństwa i naszej kultury. Zaś ci niepiśmienni nielegalni poszukiwacze fortuny wierzą w barbarzyństwo szariatu, hadisu i koranu. Przybyli do UE i nadal przybywają setkami tysięcy, aby korzystać z naszego dobrobytu i nie przyczyniają się wcale do naszych społeczeństw. Biorą bez dawania - a jak trzeba, to siłą. To się musi skończyć! Dlatego pochwalam rządy krajów wyszehradzkich, które stają w imię własnych tradycji, w imię swoich narodów i kultur, i przewodzą opozycji przeciwko Junckerowi i Timmermansowi - to one pokazują drogę Europie.

Tak oto należy radzić sobie z nielegalnymi imigrantami: po pierwsze żadnego wstępu; następnie żadnych zachęt, to znaczy żadnych mieszkań, świadczeń społecznych, łączenia rodzin i niekończących się procedur prawnych. Pochwalam także dzielną libijską straż przybrzeżną, która wyruszyła przeciw agresywnym handlarzom ludźmi i szelmowskim NGO, ryzykując własnym życiem. Straż przybrzeżna kraju zniszczonego przez Francję, UE i USA, obecnie chroni granic UE. UE nie może bardziej wyraźnie pokazać swojego całkowitego bankructwa.

Schengen musi się zakończyć teraz, a granice państw muszą się teraz zamknąć. Wreszcie migranci, którzy już tu są, muszą być od razu odesłani. Nie tolerować ich, nie opłacać, nie wysyłać z powrotem, ale zebrać ich wszystkich i zawieźć z powrotem. Słuchajcie więc, panowie Juncker i Timmermans - tak to macie zrobić.

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale