128 obserwujących
801 notek
834k odsłony
  219   1

Zrobisz, co ci każą. Nie będziesz zadawać pytań

"Chcą żebyś wiedział, że mówią rzeczy bez sensu". To pokaz siły. Codzienny apel poranny w zakładzie karnym. Klasyczna tresura

image


"Nazwa lekcji to „Zobacz, co możemy ci zrobić, kiedy tylko zechcemy”.

Cel lekcji jest oczywisty.

Stany Zjednoczone dały światu tę lekcję, kiedy zbombardowały Hiroszimę i Nagasaki.

GloboCap (i wojsko USA) nauczyły go ponownie, gdy najechali Irak i zdestabilizowali cały Bliski Wschód.

Jest to regularnie nauczane w zakładach karnych, gdy więźniowie zaczynają być trochę zbyt niesforni i pamiętają, że jest ich więcej niż strażników.

Stąd wzięła się koncepcja „blokady”, lockdownu. To nie jest terminologia medyczna. Jest to terminologia dotycząca zakładu karnego.

Jak widzieliśmy przez cały rok 2020, globalne kapitalistyczne klasy rządzące nie mają żadnych skrupułów, aby udzielić nam tej lekcji.  Po prostu woleliby nie musieć, chyba że jest to absolutnie konieczne. Woleliby, abyśmy wierzyli, że żyjemy w „demokracjach” rządzonych przez „praworządność”, w której każdy jest „wolny” i tak dalej. 

Jest to o wiele bardziej wydajne i znacznie mniej niebezpieczne niż wielokrotne przypominanie nam, że mogą odebrać nam nasze „demokratyczne prawa” w mgnieniu oka, wyzwolić uzbrojone oddziały zbirów, by egzekwować swoje edykty, i w inny sposób kontrolować nas z użyciem czystej brutalnej siły.

Ludzie, którzy spędzili czas w więzieniu lub żyli w społeczeństwach jawnie totalitarnych, znają rządzenie brutalną siłą. Większość ludzi z Zachodu tego nie zna, więc był to szok.

Większość z nich nadal nie może tego przetworzyć. Nie widzą, co im patrzy w twarz. Nie mogą tego zobaczyć, ponieważ nie stać ich na to.

Gdyby to zrobili, spowodowałoby to całkowite zwarcie w ich mózgach. Cierpieliby na masowe załamania psychiczne i staliby się całkowicie niezdolni do funkcjonowania, więc ich psychika nie pozwoliła im tego zobaczyć. [...]

Zrobisz, co ci każą. Nie będziesz zadawać pytań. Będziesz wierzyć we wszystko, co ci każą.

Uwierzysz w to nie dlatego, że ma to jakiś sens, ale po prostu dlatego, że kazano ci w to wierzyć.

Nie próbują nikogo oszukać. Wiedzą, że ich kłamstwa nie mają żadnego sensu. I wiedzą, że wiesz, że nie mają one żadnego sensu. Chcą, żebyś to wiedział.

O to chodzi.

Chcą, abyś wiedział, że cię okłamują, manipulują tobą, otwarcie kpią z ciebie i że mogą ci powiedzieć i zrobić wszystko, co chcą, a ty pójdziesz na to, bez względu na to, jak jest to szalone.

Jeśli każą ci wziąć pieprzoną szczepionkę, nie zapytasz, co jest w szczepionce, ani nie zaczniesz narzekać na „potencjalne skutki uboczne”. Zamkniesz się i weźmiesz pieprzoną szczepionkę.

Jeśli powiedzą ci, żebyś założył maskę na swoje dziecko, nałożysz pieprzoną maskę na swoje  dziecko.

Nie będziesz szukał duńskich studiów udowadniających bezcelowość nakładania masek na dzieci (Duńczycy udowodnili, że maski nie chronią przed niczym.) [...]

To nie jest zaproszenie do debaty. Jest to fakt zweryfikowany przez GloboCap.

Będziesz stać (lub klęczeć) w wyznaczonym – oznaczonym kolorem, oddzielającym się od społeczeństwa pudełku i powtarzać ten zweryfikowany fakt  w kółko, jak pieprzona papuga, albo odkryją nowy zmutowany wariant wirusa i znowu w znajdziesz się w pieprzonym „zamknięciu” [lockdownie].

Będą to robić, dopóki nie odzyskasz rozsądku, albo możesz przeżyć resztę życia na Skype lub tweetować treści, których nikt poza cenzorami Internetu nigdy nie zobaczy w cyfrowej pustce w swojej pieprzonej piżamie.

Wybór należy do Ciebie… wszystko zależy od Ciebie!" 

Autor: C.J.Hopkins

Źródło:

https://consentfactory.org/2020/12/16/year-zero/

=============

UZUPEŁNIENIE: 

https://www.salon24.pl/u/wawel24/1122378,rob-slane-minal-rok-krotkie-podsumowanie-tego-co-sie-dzieje

https://www.salon24.pl/u/wawel24/1122352,atak-synow-ciemnosci-byl-mistrzowsko-nagly-czyli-7-krokow-scenariusza

https://www.salon24.pl/u/wawel24/1121969,policja-nowej-normalnosci-czyli tajemniczy stróż "szczepionek" i "pandemii"

Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński: Zamieniono grypę na Covida

Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale