127 obserwujących
810 notek
863k odsłony
  441   0

Gwiazda Dawida,orzeł Piastów,L.Kaczyński,prof.Bilewicz i B.Piela-antysemityzm sezon drugi

Gwiazda Dawida, Wielki Brat, orzeł Piastów i L.Kaczyński, czyli Antysemityzm sezon 2, albo wspólna historia mikroskopu i bicza


I


POLSKA PRZESTRZEŃ SPOŁECZNA INFEKOWANA PARANOJĄ WIELKIEGO BRATA


Jak zauważył  T.Szlezak żyjemy w czasach wrogich myśleniu i mądrości. Lecz że aż tak, nie sądziłem. Jest hipertragicznie. Ludzie chcący być naszymi przewodnikami, doradcami – kierują się strachem i ignorancją. Rządzi nami wszechobecna mgła, mętność, koryfeusze polityki i mediów (przy milczeniu przedstawicieli świata nauki) nie wiedzą, nie potrafią zdefiniować co to antysemityzm, symbol, znaczenie, skojarzenie, mowa, język, patriotyzm, nacjonalizm, kultura, wartość, krytyka, logika, racjonalizm, korespondencja znaczeń, dzieło sztuki, sztuka, satyra, groteska, karykatura i śmiech. Ministrowie finansują pokaźnymi milionami tak jawnych hochsztaplerów na niwie nauki i kultury, że trudno uwierzyć iż robią to z niewiedzy.

image

Ilustracja. Flaga Karamannidów, muzułmańskiej dynastii Turków osmańskich z Anatolii


Na ulicy drą się szczekaczki: Dlaboga, Ojczyzna w niebezpieczeństwie! Larum grają! Wojna! Nieprzyjaciel w granicach!  Olechowski, Matczak i bracia Karnowscy się zrywają, szablę chwytają, na koń wsiadają. Fale nienawiści wdzierają się w głąb lądu!  Podmywają mosty pontifexa Głodzia. Białogłowa jakaś podła rokosz wznieciła! Piela Basia ja zwą, niecnotę, co dłoni fałszywej nie wstrzymała, by na świętość ją podnieść. Sojusz podminowała, przyszłość ojczyzny podważyła! Żyda skrytego w dwóch mających się ku sobie trójkątach, to jest  w  gwieździe Dawida skojarzyć się odważyła z... pieniądzem, ot tupet! Cały świat wie, że Żyd kojarzy się z dzierganiem na drutach, rybactwem dalekomorskim, budową okrętów i ciężką pracą na roli. I z obdarzaniem dzieci prezentami. A ona powiązała... z pieniądzem? Niech ją dunder świśnie, Rothschild z Rockefellerem poprawi a lichwa niech ją przeklnie i wyda na łup Goldman-Sachs będącego w fuzji z JP Morgan! Czy słyszał to świat, by Żyd i pieniądz mieli cokolwiek przez wieki wspólnego?! W swej mroczącej oczy bezczelności spodziewała się, że mikroskopów nie macie. Zbrodni nie wytropicie.  Ale kara ją dosięgnie i będzie sroga, by nikt nie poważył się iść w jej ślady. Jest zbrodnia - musi być i kara. Będzie ścięta, lub obwieszona na rynku a jej współpracownicy w tej zbrodni uwiązani do pręgierza na dni 3 zostaną decyzją Komitetu Nowogrodzkiego. I to szybko! Jak doprecyzował JE  J.D. Nie łudźcie się, na każdego się znajdzie mikroskop, teleskop i radioteleskop.

image

image

Ktoś się odzywa: A konkretnie, panowie, coście zobaczyli? Jakie stereotypy ujrzały wasze oczęta? Jakie wątki antysemickie? Całą schizofrenia i kompromitacja tychże panów w tym jest, że żaden z nich nie powiedział, jakie miał widzenie, kto mu się objawił. Prawdopodobnie gdyby zrozumieli, w co... weszli, dali by grube sumy, by usunąć ślady tej enerdowskiej nadgorliwości, tak śmiesznej, tak autoponiżającej, że już bardziej chyba nic nie być nie może.

image

Ilustracja. Ten oto młodzian pospołu z Jonnym D. wprowadzili w drżenie nogawki rządu i partii rządzącej za pomocą tupetu i swoich obsesji etnicznych. Żenada, kompromitacja i złe wróźby dla RP stojącej na tak miękkich w kolanach nogach.


Prawdę mówiąc to nikt dokładnie nie wie, co zostało potępione. I to jest piękne, ten posmak tajemnicy, ten odór świętości, owe ingrediencje orwellowskie. Wszyscy się odsuwają, przestają zauważać raskolniczkę. Niech ponosi sama ciężar swego przestępstwa. Kierownicy grożą, surowością konsekwencji, brakiem litości – tłum milcząco wyraża domyślną, bezpieczną dezaprobatę dla burzycieli miru domowego, prowokatorek kto wie, czy nie dążących do wzniecenia wojny domowej. Aż chce się żyć w tak odpowiedzialnym społeczeństwie, bacznym, spojonym. Duma. Duma wszystkich rozpiera. Jednak wiele jest jeszcze do zrobienia, do poprawienia.

image

Ilustracja. Strój sułtanów Imperium Osmańskiego zakładany przez nich na wyprawę wojenną


Najwyższy zesłał nam incydent rasistowskiego ataku na jedno z państw bliskiego wschodu oraz na jeden z narodów – ataku przebiegle, perfidnie, w sposób niedostrzegalny dla kamer a jawny jedynie dla mikroskopów dokonanego przez kobietę podającą się za artystkę i jej wspólnika, który wpuścił ją do budynków rządowej telewizji.


Dlaczego mówię, że najwyższy zesłał nam incydent z Basią Pielą? Bo jakżeż to wydarzenie ułatwia nam orientację w świecie, dobór znajomych, współpracowników, podwładnych. Nie musimy sami sobie i innym robić czasochłonnych testów na IQ. Wystarczy, że spytamy się danej osoby, o której władzach umysłowych chcemy sobie wyrobić szybko zdanie – w takich oto słowach: Co sądzisz o antysemickim, podle rasistowskim ataku niejakiej Barbary Pieli na semitów? Delikwent odpowiada i już wiemy, kto zacz.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale