120 obserwujących
641 notek
746k odsłon
570 odsłon

Konfederacja 31% - mężczyźni w wieku 18-30 lat!

Wykop Skomentuj31imageimage


imageimageimage

imageimage

Dane sondażowe dają nadzieję na zamknięcie lub choćby - na początek - na zainicjowanie jesienią wychodzenia z 30-letniego okresu zaborów i ganiania się wokół okrągłego stołu (berek! Raz, dwa, trzy - gonisz ty!) dwóch korporatów partyjnych.

Partie i ludzie związani z okrągłym stołem są klątwą Polski. Ich nijakość, ich “spolegliwość”, ich “antyendeckość”, ich jawnodajstwo (PO) i cichodajstwo (PIS), ich antypolska lobbistyczność, ich deprecjacja jężyka poprzez gołosłowne tromtadracje, ich ZRODZENIE Z IDEI KONSENSUSU ZE ZŁEM (grzech pierworodny), ich monstrualna hipokryzja - te patologie magdalenkowych uzurpatorów muszą być zdecydowanie odsuwane od władzy, do której bardzo przywykli od 30 lat.

Oby razem z nadzieją rodzącą się w ostatnich tygodniach zapoczątkowany został, a jesienią był zwieńczony proces “deklasowania nowej, dżilasowskiej klasy” i by odeszły w wieczność wszystkie partie Bezprawia Platform Niesprawiedliwosci Obywatelskiej czyli partyjny KORPOPIS (KORPORACJA POPIS DO ZARZĄDZANIA OCZEKIWANIAMI).

A wtedy mogłoby zostać zapoczątkowane zarządzanie krajem przez ludzi kierujących się zdrową i polską myślą i polskim interesm zamiast interesów czwórgłowej hybrydy okrągłego stołu masońskiego KOR-u, zliberalizowanych komunistów, uwłaszczonych środowisk służb i byłych agentów oraz - last, but not least - środowisk żydowskich i prożydowskich.

Brutalność i chamstwo wierchuszki PIS-u posługującej się ABW, policją, Kurskim i gromadą Sakiewicza do niszczenia youtubowych środowisk wolnej myśli i środowisk narodowych i osób z nimi sympatyzująch - będą zapamiętane. “Spisane będą czyny i rozmowy”. Póki co powstaje cała lista współczesnych bojowników o wolność słowa, swoistych dzisiejszych “żołnierzy wyklętych”, która winna być umieszczona w wirtualnym muzeum nowych żołnierzy wyklętych.

PIS wraz z Sakiewiczem i jego gromadą nie walczą z tymi, z ktorymi nalezy walczyć, bo boją się skonfliktować z silnymi lobbies (walka sprowadza się do pustych pokrzykiwań “Wara!”), ale używając sowieckiej metody kompromatów biją w tych, co dalej na prawo - jak zawsze, gdyż od zalążków PC - nurt narodowy był głównym wrogiem prezesa, o czym on zresztą wielokrotnie mówił. Parę dni temu nawet Ziemkiewicz i Janecki odcięli się od “metody rzucania w konkurenta bełkotem oskarżeń o bycie trolami Putina” (W Tyle Wizji 2.05.2019r.). Nie wymienili Sakiewicza et co., ale było to domyślne. No cóż, trzeba zmienić tekst klasyka i zamiast “Ostał ci się ino sznur” wstawić: “Ostał ci się ino Sakiewicz…” (tak waleczny, bo połączony egzystencjalną kroplówką z kompleksem Srebrna…).

Każdy, kto rozumie o co się toczy walka i że jest to pierwszy moment od 30 lat, gdy zarysowuje się możliwość przywrócenia rozróżniania między dobrem a złem oraz przywrócenia prymatu interesowi polskiemu - powinien rozsyłać info o tym sondażu, czyli informacje o pękaniu dekoracji i wodzirejów gen. Kiszczaka.


image

Wykop Skomentuj31
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale