53 obserwujących
1121 notek
439k odsłon
  67   0

Wywiadowczy przemysł seksualny Epsteina i GatesWhitney Webb jest pisarką i badaczką zajmującą się głównie wywiadem, technologią, inwigilacją i wolnościami obywatelskimi.

Książka Whitney Webb One nation under blackmail  opisuje konsekwencje wynikające z blisko stuletniej relacji między wywiadem USA i Izraela a zorganizowaną siecią przestępczą znaną jako National Crime Syndicate. Ta książka szczegółowo bada, w jaki sposób związek między wywiadem a przestępczością zorganizowaną bezpośrednio rozwinął taktykę i sieci szantażu seksualnego, które później umożliwiły operację szantażu seksualnego i inne przestępstwa zmarłego pedofila i handlarza usługami seksualnymi Jeffreya Epsteina. Inne książki o Jeffreyu Epsteinie skupiają się na zdeprawowanej naturze jego zbrodni, jego bogactwie i jego najbardziej znanych/powiązanych politycznie przyjaciołach i znajomych. Dla kontrastu, ta książka, poprzez badanie jego powiązań wywiadowczych, ukazuje, w jakim stopniu działalność Epsteina była sponsorowana przez państwo amerykańskie.

image

   image

W tym odcinku The Defender Podcast  Whitney Webb i RFK Jr omawiają dziwne powiązania między Jeffreyem Epsteinem i Billem Gatesem.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale