56 obserwujących
1237 notek
466k odsłon
  126   1

Fruwające aligatory 

 

 

Niezwykle pouczająca rekonstrukcja tego, jak zarabiać miliardy, siać histerię i ogłaszać nieistniejące pandemie, dziesiątki analogii z obecną sytuacją, pozwalające zrozumieć to co się dzieje i TO, CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO znajduje się ------>TUTAJ<--. Oczywiście, dzisiejsza HUCPA GLOBALNEJ GANGSTERKI jest 100 razy bardziej poważniejsza i dalekosiężnie zamierzona oraz "ubogacona" przez niszczenie narodowych gospodarek, klasy średniej i podstaw chrystianizmu oraz wprowadzanie Wielkiego Resetu, ale u  podstaw głównych, kręcących fałszywą pandemią C-19  trybów leży mechanizm opisany w linkowanym tekście.

Oczywiście misiów o b.małym rozumku przykutych do W Tyle Wizji i Szkła Kontaktowego nic nie oderwie od żłobów wypełnionych orwellowskim PROLŻARŁEM. Co takich tytanów intelektu jak przykładowo adamkonrad, rk1 czy biedronka obchodzą jakieś definicje :), jakieś grzebania przy definicjach, jakieś zmiany definicji pandemii? Oni ledwo "jarzą" co to jest definicja. Książek w życiu przeczytali tyle co kot napłakał (autobiografie Wałęsy i Prezesa). Od ludzi niesamodzielnych umysłowo i potrzebujących codziennej pielęgniarskiej opieki telewizyjnej wymagać pogłębionej refleksji nad rzeczywistością jest zbyt dużym okrucieństwem. Tacy  adamkonrad, rk1 czy biedronka, czy inny misiu, itd., tojad, catrw, pmk i ogrodniczka - gdy usłyszą w kapliczce Kurskiego że wylądowali Marsjanie to w try miga wsiadają na swoją hulajnogę i uciekają gdzie pieprz rośnie, jak w 1938 w trakcie audycji w The Mercury Theatre on the Air  Orsona Wellesa. Zawsze istniała i będzie istnieć ogromna grupa ludzi nie odróżniających obrazu rzeczywistości od rzeczywistości. Próbować tego typu jednostkom wyjaśniać meandry manipulowania ludźmi za pomocą definicji zjawisk to trud identyczny jak uczyć aligatora fruwać :). Można to robić, oczywiście, ale będzie to tylko ekscentrycznym hobby hodowców aligatorów, nie zaś jakąkolwiek sensowną i racjonalną czynnością. ;)

 

Kiedy pokazujesz aligatorowi np. takie oto 3 punkty:  

1. 27 kwietnia 2009: WHO wydaje ostrzeżenie o pandemii 

2. 4 maja 2009: W Meksyku mecze piłki nożnej w czterech najwyższych ligach kraju odbywają się bez widzów. Ustawodawca w Niemczech „z zachodniego stanu Saary nakłada zakaz całowania jako forma powitania”. 

3. 6 maja 2009: WHO zmienia definicję pandemii 

prosząc go aby "połączył kropki" - aligatorek rzuca ci się do szyi, by ją przegryźć. W zasadzie można go zrozumieć - może on nie jest na tym świecie po to, by... łączyć kropki. Może tak być. Może ich przeznaczeniem są... szyje innych ludzi.

 

image

 

 

W skrócie i żartobliwie ujmując istotę aligatorka można powiedzieć, iż jego społeczne egzystowanie opiera się na czterech funkcjach:

 

  • 1. bezzwłocznie wykonywać polecenia władzy ( Pana), czyli instrukcje idące od przygotowanych im przez właściciela dwu atrakcyjnych ;) partii 
  • 2. pytać się "ile można na tym zarobić?"
  • 3. pytać się "czy już trzeba uciekać (przed Marsjanami)?"
  • 4. pytać się, czy już można tropić wrogów ludu (czyli wrogów partii). 

 

Dla tych, którzy nie tylko lubią łączyć kropki, ale i potrafią to robić jest ten  tekst o próbie generalnej pseudopandemii (https://www.salon24.pl/u/wawel24/1256696,rok-2009-proba-generalna-pandemii-i-zmiana-definicji-pandemii). 

A dla reszty Zawody Aeroklubu Aligatorów.

 

 

 

 

image

 

 image


image

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale