234 obserwujących
964 notki
1860k odsłon
506 odsłon

Do rzeczniczki IKEA Retail - przeniesienie

Wykop Skomentuj1

image


Attn. Kasia Broniarek

Dyrektor do Spraw Komunikacji Korporacyjnej IKEA Retail

w miejscuDroga Kasiu,

Przed tobą niepowtarzalna szansa zawodowa. Poproś o przeniesienie do IKEA Dubai. Sukces w korporacyjnym PR w tym kraju ustawi cię na drabinie awansowej do najwyższych funkcji w koncernie.  


Prawdziwy fachowiec nie zraża się trudnościami. Za wdrożenie w życie programu usuwania pracowników usposobionych mało entuzjastycznie do postępu oraz społeczności LGBTIQ++, oraz za dystrybucję tęczowych toreb w sklepach IKEA w Dubai Festival City i Yas Island jak dwa razy dwa cztery otrzymasz zasłużony awans. 


Jako godna wnuczka swego dziadka Zigi, nie będziesz się przecież zrażać reakcyjnym sprzeciwem tambylców, ich przywiązaniem do religijnych zabobonów, ani głupimi wykrętami, że prawo Dubai (a konkretnie art. 177 tamtejszego kodeksu karnego) przewiduje karę 10 lat więzienia za homoseksualny stosunek płciowy odbyty za przyzwoleniem obu stron. 


Dziadek Zigi nigdy nie zrażał się przecież brakiem popularności komunizmu wśród Polaków i wytrwale dźwigał w górę czerwony sztandar. Okaż się godna jego pamięci, i przejdź do historii koncernu IKEA jako odważna i nieugięta bojowniczka za sprawę walki z wykluczeniem społecznym, która wciągnęła na maszty flagowe sklepów IKEA w Dubai sztandary w barwach tęczy.Naprzód, młodzieży świata, jak śpiewał dziadek Zigi!


PS. Nie bój się śmieszności, Kasiu, śpiewając tą piękną pieśń w Dubai. To nadal oficjalny hymn Światowej Federacji Młodzieży Demokratycznej, która pomyślnie przetrwała dni chude.

https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiatowa_Federacja_M%C5%82odzie%C5%BCy_Demokratycznej

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale