3 obserwujących
315 notek
16k odsłon
72 odsłony

Chrześcijański film dokumentalny „Powstanie Stanów Zjednoczonych Ameryki i ich misja”

Wykop Skomentuj3

Chrześcijański film dokumentalny „Ten, który jest Suwerenem Wszechrzeczy” Klip filmowy (14) – Powstanie Stanów Zjednoczonych Ameryki i ich misja

Zgodnie z wartościami, na których USA zostały założone, czyli wolności, demokracji i równości… Stany Zjednoczone odegrały ważną rolę w stabilizacji sytuacji globalnej i zaprowadzeniu nowej równowagi na świecie. USA odgrywają niezastąpioną rolę w ochranianiu i stabilizowaniu porządku światowego. 

Błyskawica ze Wschodu, Kościół Boga Wszechmogącego powstał z uwagi na ukazanie się i dzieło Boga Wszechmogącego, drugie przyjście Pana Jezusa, Chrystusa dni ostatecznych. Składa się z tych wszystkich, którzy przyjmują dzieło Boga Wszechmogącego w dniach ostatecznych i zostają zdobyci i wybawieni przez Jego słowa. Został on w całości i osobiście założony przez Boga Wszechmogącego i jest prowadzony przez Niego jako Pasterza. Na pewno nie został założony przez człowieka. Chrystus jest prawdą, drogą i życiem. Owce Boże słyszą głos Boga. Jeżeli czytasz słowa Boga Wszechmogącego, dostrzeżesz, że Bóg się pojawił.

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego

Tags: Błyskawicy ze Wschodu 、 Pan Jezus 、Kościół Boga Wszechmogącego

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale