2 obserwujących
267 notek
14k odsłon
24 odsłony

Pieśń uwielbienia „Hymn Królestwa (I) Królestwo zstąpiło na świat”

Wykop Skomentuj

Najlepsze filmy o Bogu  - Ten, który jest Suwerenem Wszechrzeczy - Klip filmowy (15) – Boże zarządzanie zawsze czyni postępy


Gdy przodkowie ludzkości, Adam i Ewa, zostali zepsuci przez szatana, Bóg rozpoczął zarządzanie zbawieniem ludzkości. Od tego czasu pracuje bez przerwy: ustanowił On prawo, by pokierować ludzkością i osobiście wszedł pośród ludzi, by ukrzyżowali Go dla ich własnego odkupienia, a w dniach ostatecznych Bóg nadal dokonuje swego dzieła, wypełniając proroctwa Biblii: „Idę, aby wam przygotować miejsce”. (Ewangelia Jana 14:2). „A oto przyjdę wkrótce, a moja zapłata jest ze mną, aby oddać każdemu według jego uczynków”. (Objawienie Jana 22:12).

Błyskawica ze Wschodu, Kościół Boga Wszechmogącego powstał z uwagi na ukazanie się i dzieło Boga Wszechmogącego,

 drugie przyjście Pana Jezusa, Chrystusa dni ostatecznych. Składa się z tych wszystkich, którzy przyjmują dzieło Boga Wszechmogącego w dniach ostatecznych i zostają zdobyci i wybawieni przez Jego słowa. Został on w całości i osobiście założony przez Boga Wszechmogącego i jest prowadzony przez Niego jako Pasterza. Na pewno nie został założony przez człowieka. Chrystus jest prawdą, drogą i życiem. Owce Boże słyszą głos Boga. Jeżeli czytasz słowa Boga Wszechmogącego, dostrzeżesz, że Bóg się pojawił. 

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale