wywczas wywczas
36
BLOG

Olechowski w Teraz My

wywczas wywczas Polityka Obserwuj notkę 2

 

Olechowskiemu nie podobalo sie ultymatywne słowa Tuska -jesli Platforma nie wygra ,Polska bedzie zdestabilizowana ,uznal to za operowanie strachem ,na riposte Morozowskiego ,ze  straszenie wyborcow aby potem rozwiac wyborcowm ten jest typowa metoda polityka odparl ,ze moze tylko w Polsce . Zaprzeczył aby tak robił Obama. Wyraznie z uporem chciał sie wypowiedziec na ten temat co musiał robic w trzech turach ze wzgledu na przerywanie i zmienianie tematu przez prowadzacych .

Jesli chodzi o kandydature Komorowskiego -podkreslał ,ze nie wypowiadal sie on nigdy na tematy gospodarcze ,choc to człowiek z duzym stazem w polityce ,Czy ktos zna ,gdzies na swiecie kandydata na prezydenta ,którego poglady gospodarcze sa nieznane ?Przeciez Prezydent jest nie tylko od reprezentowania ,ale tez od tego aby przywieżć jakie inwestycje ,argumentowal .

O Prezydencie Kaczynskim -była to prezydentura chaotyczna , dzielaca Polaków ,chociaz podkresłil ,ze nie aprobował osobistych atakow na niego. Ze wzgledu na przedstawianie wówczas przez media skrzywionego obrazu byłego prezydenta obecnie mamy podzial na tych ktorzy boja sie powrotu wielkiej manipulacji medialnej i tych którzy boja sie powrotu IV RP.  Ciekawy był moment w ktorym Sekielski dopytywal sie -a kto zle przedstawial byłego prezydenta skoro PiS rzadzi telewizja publiczna od 2005 roku ? Olechowski odpowidzial cos w rodzaju: inne media

 O Jaroslawie Kaczynskim -chociaz jest w trudnej sytuacji obecnie -ma nadzieje w czerwcu wezmie on aktywny udzial w kampanii ,Wydawal sie nie podzielac szczegolnego zaniepokojenia Pana Sekielskiego ,ze milczenie kandydata jest dla niego wygodne , a przede wszystkim ,ze próbuje on zmienic wizerunek .przeciez do tej pory był czlowiekiem radykalnym , napastliwym ,konfliktowym -nie wszytkie przymiotniki były zrozumiałe  ,bowiem dolaczyl sie do ich wymienia równiez Pan Sekielski i mówili naraz we dwoje .  W paru momentach  ponadto dziennikarze  ripostowali niezadowolenie Olechowskiego ze stronniczosci mediów.To własciwe wszystko .

 

 

 

wywczas
O mnie wywczas

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (2)

Inne tematy w dziale Polityka