7 obserwujących
229 notek
39k odsłon
126 odsłon

Same dobre i ciekawe wieści!

Wykop Skomentuj

Kolejna dawka bardzo dobrych ale też ciekawych wiadomości z kręgów zbliżonych do polityki...


Wielkie szczęście Daniela Olbrychskiego - stracił pięć zębów

Wielbiciel komuny, i pieszczoch "pełowskiego" środowiska alkoholowego Daniel Olbrychski, stracił elementy uzębienia. Ponoć miał wypadek na skuterze.  W całym nieszczęściu wspiera go dzielna żona, która jest niczym skarb. Dobra żona potrafi również przekuć każdą tragedię w wielkie szczęście. Cieszymy się szczęściem pani Krystyny!

image

Tow. Rosati zostanie sędzią TK jak tylko PO wygra wybory

Prezydent powołał sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Sędzią TK został m.in. Stanisław Piotrowicz, były prokurator w okresie PRL. Największe oburzenie daje się słyszeć ze środowiska "pełowskiego". Panuje tam przekonania iż to policzek, hańba i coś tam jeszcze. Z dobrze poinformowanych źródeł doszły nas słuchy, iż najbardziej niepocieszonym w związku z wyniesieniem Piotrowicza na urzędy jest europoseł PO, tow. Dariusz Rosati, który taki wybór skwitował skandowaniem: "precz z komuną, precz z komuną...". Ponoć, aż do chwili obecnej Rosati wypił z rozpaczy już dwie butelki wódki oraz napisał pełen żalu list do Prezydenta, w którym dowodzi, że jemu bardziej należało się to stanowisko, bo dłużej był w PZPR. Aby załagodzić sytuację, przewodniczący PO - Schetyna obiecał panu Darkowi, że gdy tylko platforma wygra wybory, to Rosati dostanie to stanowisko, bo mu się należy ponieważ miał w PZPR dłuższy staż a na dodatek był kapusiem SB oraz szefem rady nadzorczej złodziejskiego FOZZ.

image


Setka czystej ze źródła jej czystości

Edukowany nocą i do tego w stanie zachwiania trzeźwości, miłośnik ortalionowych wdzianek - Krzysztof Mieszkowski ma żal. Żal do Polek i Polaków, że popierają PiS. Otóż ludzie ci, w ocenie Mieszkowskiego nie mają moralności czystej czyli źródła ich czystości też nie są czyste. Skomplikowane to i zawiłe, ale biorąc pod uwagę, że swoich wywodów moralnych, Mieszkowski dokonał "po czystej" z zaprzyjaźnionego "źródła czystości" zwanego "monopolowym", to nie wnikajmy głębiej w sens jego wypowiedzi.

image


Potencjalny czerwonoarmista i gwałciciel na temat potencjalnego bandyty

Uważam, że Banaś jest potencjalnym bandytą – powiedział miłośnik gwałtów i sowieckiego wojska, a co za tym idzie potencjalny czerwonoarmista oraz gwałciciel Włodzimierz Czarzasty z LSD.  Reszty wypowiedzi Czarzastego dla dla onet.pl nie jest warta cytowania.

image


We włoskiej prasie sugerują, że Murzyni są czarni

Na koniec niebywały skandal! Włoska „Corriere dello Sport” pokazała na swojej okładce dwóch murzyńskich piłkarzy (Lukaku i Smalling) zapowiadając w ten sposób mecz klubów Inter i Roma, których zawodnikami w/w są. Mecz miał odbyć się w piątek, więc umieszczono na zdjęciu tytuł "czarny piątek". Strasznie to wstrząsnęło poprawną politycznie lewicą oraz środowiskami niedorozwiniętymi. Nie od dziś wiadomo, ze murzyni są biali, ewentualnie w niektórych miejscach różowi.

image


Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale