4 obserwujących
210 notek
36k odsłon
375 odsłon

Idiotyczne czasy dyktatury idiotów.

Wykop Skomentuj23

Doczekaliśmy najgorszego. Z epoki humanizmu, gdzie w cenie był rozwój intelektualny człowieka,wykształcenie cech odróżniających go od zwierzęcia czy małpoluda, w ciagu zaledwie kilku dekad wróciliśmy do stanu sprzed tysiąca lat. Znów w cenie durnota, nieuctwo i propagandowy bełkot. Prym wiodą instytucje unijne wspierane przez organizacje pedalskie, lewackie oraz ekologiczne.

Chore psychicznie, zidiociałe dziecko ze Szwecji, zamiast uczyć się, bełkocze o rzeczach, o których pojęcia nie ma.
Odbiorcami bełkotu jest wykształcona ponad swoją inteligencję lewacka masa, która łyka każde słowo niestabilnego emocjonalnie dzieciaka, niczym pelikany pstynki.

Jedna baba, za to że umie pisać, otrzymuje ze względów politycznych nagrodę Nobla.
Armia lemingów, z powodu idiotycznego opętania święcie wierzy w to, że jeżeli ktoś pisze książkę, to znaczy że jest mądry… a nic bardziej idiotycznego - choćby przykład Wałesy…

Idiota z Holandii z drugim idiotą z Belgii twierdzą, że otrzymali patent z rozum, w związku z tym regulują moralność wszystkich  ludzi w Europie. Posługują się przy tym idiotycznym bełkot-terminem „wartości europejskich”. Co to jest, - idioci czczący w/w idiotów nie wiedzą.  Dla ludzi normalnych, m.in. wartością Europejską jest na przykład to, że panujemy nad instynktami, że czytamy i piszemy, że posiadamy kulturę osobistą, że panujemy nad swoimi emocjami, według zasady dobrego wychowania i estetyki. Idioci uważają odwrotnie - tak też robią i zmuszają do tego innych. „Wartości Europejskie” idiotów nie mają odbicia w tradycji czy kulturze. To zbiór idiotyzmów, oparty na tym, co inni zezwierzęceni idioci z ludobójczymi zapędami dwieście lat temu wymyślili i podpięli pod najbardziej idiotyczne hasło w dziejach ludzkości „Liberte, Egalite, Fraternite” (drugie w kolejce tych idiotycznych, to „Proletariusze wszystkich krajów łączcie się”)

Lobby idiotów z dewiantycznym popędem płciowym (nad którym nie potrafi zapanować) dogmatycznie stwierdza, że wkładanie penisa w odbyt męski, to normalność i właściwy sposób na konsumowanie związku partnerskiego. Owa grupa idiotów, nazywająca siebie LGBT, jako awangarda lewackiego zezwierzęcenia sprowadza dumę człowieczeństwa do pozycji czworonoga kopulującego z czym popadnie - najczęściej z drugim czworonogiem tej samej płci. Szczytem idiotyzmu będzie zapewne już niebawem, uznanie za „normalne” kopulowanie (na wzór czworonogów) z kończyną swojego właściciela.

Banda idiotów, nazywająca siebie „gorszy sort”, „obrońcy konstytucji” czy jeszcze bardziej idiotycznie „obywatele.rp” - walczy o wyniesienie ponad prawa obywatelskie, grupy cwaniaków, którzy tylko dlatego, że raz dziennie zakładają czarną togę, domagają się prawa bycia ponad prawem. A jakże, w grupie cwaniaków, też są idioci! Jak inaczej nazwać gościa, który kradnie „na bezczela” w sklepie części do wiertarki, albo innego przywłaszczającego sobie na oczach ludzi banknot pięćdziesięciozłotowy na stacji benzynowej.

Ponieważ idiotyzm jest zaraźliwy i niczym epidemia dopada najmniej odporne intelektualnie grupy,  o kolejnych ośrodkach zarazy, informował będę na bieżąco…    

Wykop Skomentuj23
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale