31 obserwujących
261 notek
309k odsłon
  517   0

Uwaga! Strefa Demokratycznej Opozycji

Kochana Demokratyczna Opozycjo!

Doprawdy, tak się nie robi…  To ja Cię z całego serca wspieram, a Ty mi przy świadkach wycinasz komentarze?  W biały dzień banujesz… Mnie, swego wiernego sojusznika w gnieździe os! 

To, że pan Konrad Niklewicz – dyrektor w Instytucie Obywatelskim, bezceremonialnie wyrywa smartfona blogerowi rejestrującemu wtopę przy ławeczce w Wilanowie, nie oznacza, że jest to metoda gwarantująca powodzenie.  Chcesz, żeby Rafał Trzaskowski przegrał naszą Stolicę? I to z kim, z jakimś Jakim?  

Człowiekiem znikąd, który na wszelkie sposoby stara się chronić mafię reprywatyzacyjną. Jeżeli dysponujesz organem myślenia potocznie zwanym głową, zastanów się co robisz!

Jestem przekonany, że odwrócenie przez naszego kandydata deformy szkolnictwa (©Pacewicz Starszy), za pomocą 100 zł. na każde dziecko, jest strzałem w dziesiątkę. Nie jest czczym rozdawnictwem, albowiem kwota ta przeznaczona będzie na konkretny cel – na zajęcia pozalekcyjne. 

A wiadomo, jak chętnie młodzi warszawiacy pragnęliby dokształcić się z europeistyki, wychowania seksualnego, gender, czy tolerancji…  Mamy znakomitą i nie do końca wykorzystaną kadrę; panią Różę, pana Biedronia, panią Rafalalę, czy pana Farmazona…  Pokażmy niedowiarkom, że można! 

Zdaję sobie sprawę, że to dopiero początek. Że na na tym etapie nie wszystkie nasze pomysły i atuty powinniśmy ujawniać. Przyjdzie więc i czas ma kijki do nordic walking dla seniorów, czy w 100 % refundowaną Ekstra-Neospazminę.  Dla zasłużonych uczestników protestów ulicznych. 

To mój cyrk i moje małpy, jestem zatem przeświadczony, ze znajdą się też środki na banany dla każdej ze stołecznych małp. Z wyjątkiem makaków… Gdyż makaki, to hejterzy. 


Wielu spośród wyborców zapewne dręczy pytanie; skąd wziąć te niebagatelne sumy na nadprogramową edukację? Otóż, odpowiedz jest prosta... Mamy bogate doświadczenie.

Wszystko zostało starannie policzone. Aktualnie jesteśmy w trakcie pozyskiwania katarskiego inwestora, gotowego nabyć udziały w nieruchomościach pozostających jeszcze w gestii miasta, oraz przebudować Pałac Kultury i Nauki na meczet.

Najwybitniejszy architekci Lewantu zaprojektują strzeliste minarety i powstanie najwspanialsza świątynia Islamu naszego kontynentu. A że w Berlinie oddano do użytku największy port lotniczy tej części Europy, nie będzie problemu z transportem wiernych, obywateli Niemiec.

Tak śmiałe rozwiązanie sprawi, że Warszawa stanie się drugim w świecie (po Mekce) miejscem pielgrzymek wyznawców proroka Mahomeda. Super! Co nie?

Z szaconkiem do mnie trza... Nauczke moge dać, jak trzeba sie do rzeczy brać... 


Lubię to! Skomentuj52 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale