3 obserwujących
557 notek
25k odsłon
  103   0

Powtórne przyjście jezusa – Dzieło Boga jest bardzo praktyczne!

Believer Zhen: Czyli Bóg używa prawdy, by nas sądzić.

Believer Liu: Tak. Inaczej to sobie wyobrażałam.  

Li Mingzhen: Strona 932.  

Liu Zhixin: Mogę odczytać?

Li Mingzhen: Tak.  

Liu Zhixin: Bóg Wszechmogący rzecze: „Nadszedł już czas. Wszelkie stworzenie zbierze się według rodzaju i podzieli na różne kategorie pod względem swej natury. Bóg objawi cel ludzkości i jej przeznaczenie. Bez doświadczenia karcenia i sądu, opór i podłość ludzi nie zostaną ujawione. Tylko poprzez karcenie i sąd cel wszystkich stworzeń może być objawiony. Tylko wtedy człowiek pokazuje swoją prawdziwą twarz. Zło będzie ze złem, dobro z dobrem, a każdy człowiek ze swoim rodzajem. Poprzez karcenie i sąd zło będzie ukarane, dobro wynagrodzone, a ludzie znajdą się pod panowaniem Boga. Dzieło zostanie osiągnięte poprzez sprawiedliwe karcenie i sąd. Człowiek osiągnął szczyt zepsucia oraz nieposłuszeństwa, i tylko sprawiedliwe Boże usposobienie, objawione w dniach ostatecznych, może człowieka zmienić i uczynić pełnym. Tylko ono może odkryć zło i srodze ukarać wszystkich niesprawiedliwych. […] W dniach ostatecznych, tylko sprawiedliwy sąd może zebrać ludzi według rodzaju i przenieść człowieka do nowego królestwa. Tak Boże usposobienie karcenia i sądu przynosi koniec wieku”.  

Zheng Qiming Wang Hui Believer Yong: Amen! 

Proszę obejrzeć: 

Powtórne przyjście jezusa – Dzieło Boga jest bardzo praktyczne!


Czasy ostateczne – Pan puka do drzwi: Czy rozpoznasz Jego głos? (2)– Filmy religijne 2019

Fang Min: Bracia i siostry, obejrzyjmy kolejny fragment filmu. 

Zhen Xin Gan En Zheng Qiming Believer Yong: Dobrze!" Video: „Czy rozumiecie teraz, co jest sądem i co jest prawdą? Jeśli tak, to namawiam was, byście poddali się posłusznie sądowi. Inaczej nie będziecie mieć okazji, by dostać pochwałę od Boga lub zostać przez Niego sprowadzonym do Jego Królestwa. Ci, którzy tylko przyjmują sąd, lecz nie mogą być oczyszczeni, gdyż uciekają w trakcie dzieła osądzenia, na zawsze zostaną odrzuceni przez Boga. Ich grzechy są liczniejsze i poważniejsze niż te faryzeuszy, bo zdradzili Boga i są buntownikami przeciwko Bogu. Tacy ludzie, którzy nie są godni nawet służyć, otrzymają surowszą karę – karę, która będzie wieczna. Bóg nie oszczędzi żadnego zdrajcy, który kiedyś był lojalny słowem, lecz potem Go zdradził. Tacy ludzie otrzymają srogą karę na duchu, duszy i ciele. Czyż nie jest to objawienie sprawiedliwego usposobienia Boga? Czy nie jest to Boży cel w osądzaniu i objawianiu człowieka? W czasie sądu Bóg wysyła wszystkich tych niegodziwców do miejsca zamieszkanego przez złe duchy, które niszczą ich cielesną powłokę. Ich ciała cuchną niczym zwłoki – taka kara jest dla nich stosowna. W ich księgach pamięci Bóg spisuje każdy grzech popełniony przez tych fałszywych wierzących, przez fałszywych apostołów oraz pracowników. Gdy nadejdzie czas, wrzuci ich między duchy nieczyste, pozwalając tym duchom skazić ciała tych ludzi, by nigdy nie mogli zmartwychwstać w ciele, by nigdy nie mogli zobaczyć światła. Hipokrytów, którzy pełnili kiedyś służbę, lecz nie są lojalni do końca, Bóg zalicza do grona występnych, i idą za radą występnych, stając się częścią ich chaotycznego motłochu. W końcu Bóg ich unicestwi. Bóg odrzuca i nie zwraca uwagi na tych, którzy nigdy nie byli lojalni wobec Chrystusa, i unicestwi ich wszystkich w czasie, gdy nastąpi przemiana epok. Nie będą oni już dłużej istnieć na ziemi i nie wejdą do Królestwa Bożego. Ci, którzy nie wierzą w Boga, lecz są zmuszeni przez okoliczności do pobieżnego z Nim obcowania, będą wykonywać służbę dla Bożego ludu. Tylko mała liczba tych ludzi może przetrwać, większość zginie wraz z tymi, którzy nie kwalifikują się nawet do służenia. Bóg sprowadzi do swego Królestwa tych, którzy są tej samej myśli co On, cały lud Boży, a także tych, którzy byli predestynowani przez Boga do bycia kapłanami. To esencja, jaką Bóg osiąga przez swoje dzieło. Kto nie wejdzie do żadnej kategorii ustalonej przez Boga, będzie zaliczony do niewierzących. Możecie sobie wyobrazić, jaki będzie tego efekt. Powiedziałem wam wszystko, co powinienem. Droga, którą wybieracie, to decyzja, którą podejmujecie. Powinniście zrozumieć jedno: dzieło Boże nie czeka na nikogo, kto nie dotrzymuje Mu kroku, a sprawiedliwe usposobienie Boga nie okazuje miłosierdzia żadnemu człowiekowi”.  

Li Mingzhen Believer Zhen Zheng Qiming Believer Yong: Amen! 

Believer Yi Believer Liu: Bogu dzięki! [wiele głosów] (Gwar) 

Zheng Qiming: To klarownie wyjaśnia dzieło osądzenia dni ostatecznych. 

Believer Yong Believer Lee: Tak. [kilka głosów] 

Zheng Qiming: Dzieło Boga jest bardzo praktyczne!  

Believer Yi: Bogu dzięki! Gdybyśmy nie wysłuchali tych słów, czekalibyśmy na sąd przed białym tronem!  

Zhen Xin Wang Hui Believer Xin: Racja. [kilka głosów] 

Believer Zhao: Tak by było. Myśleliśmy, że dzieło osądzenia to coś ponadnaturalnego, niepraktycznego.  

Liu Zhixin Wang Hui Believer Xin: Tak. 

Zhen Xin: Czyli wszystko jasne, to głos Boga. Kto inny mógłby odsłonić tajemnicę Bożego dzieła?  

Wang Hui: Właśnie. Usłyszeliśmy dziś głos Boga i dostąpiliśmy Bożego sądu. Co za szczęście! 

Believer Yi Liu Zhixin Believer Zhao: Tak. 

Liu Zhixin: Nawet w najskrytszych snach o tym nie marzyłem.

Fang Min: Bracia i siostry, po przeczytaniu słów Boga Wszechmogącego, czyż dzieło osądzenia nie jest klarowniejsze?

Zhen Xin Gan En Wang Hui Liu Zhixin Zheng Qiming Believer Yong: Tak. (Rozumiemy odrobinę lepiej.)

Fang Min: Gdyby Bóg tego nie wyjaśnił, jak mielibyśmy to pojąć?

Believer Xin Believer Zhao Believer Yi: Nie bylibyśmy w stanie.

Fang Min: W dniach ostatecznych Bóg wygłasza prawdy i dokonuje dzieła. Ujawnia prawdę o zepsuciu rodzaju ludzkiego; demaskuje opór wobec Boga oraz przesycenie ludzi diabelskim usposobieniem, ukazuje ludzkości swe usposobienie świętości i sprawiedliwości. Ludzie ujrzeli Boże dzieło, zaczęli wracać do Boga i akceptować Jego zbawienie.

Believer Lee: To wspaniale.

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale