100 obserwujących
1434 notki
1089k odsłon
  399   3

Szczepienia przeciw covid ponawiane corocznie i... obowiązkowe

Treści dotyczące wandemii są na portalu rządowym ściśle kontrolowane, odzwierciedlają i zapowiadają zamiary rządu. Trzy kolejne "artykuły" nie są przypadkiem tylko dowodem na to, że decyzje zostały podjęte. Teraz jest tylko kwestia ich wdrożenia i przygotowania, także tymi publikacjami, zasobu żywego.


1. "Jak ocenił dziś główny doradca premiera ds. Covid-19 prof. Andrzej Horban, jeśli zachęty nie będą działać, „to być może trzeba będzie wprowadzić obowiązek szczepień

https://niezalezna.pl/394603-przymusowe-szczepienia-stana-sie-faktem-prof-horban-nie-wyklucza-takiego-scenariusza

2. "Wszystko wskazuje na to, że szczepienia przeciw COVID-19 mogą być sezonowe"
"Jeżeli wiemy o tym, że szczepienia na COVID-19 mogą być sezonowe, a ludzie nie będą chcieli się szczepić, to albo będziemy w ciągłej pandemii, która rozwinie się na świecie, albo wprowadzimy obowiązkowe szczepienia przeciwko chorobie będącej następstwem zakażenia koronawirusem" – zaznaczył.

https://niezalezna.pl/392102-czy-beda-obowiazkowe-szczepienia-przeciw-koronawirusowi-profesor-mowi-o-ciaglej-epidemii3. "- To w zasadzie nie jest takie proste przełożenie obowiązkowe-nieobowiązkowe. Obowiązkowo oznacza to, że koszty szczepień pokrywa państwo i uruchamia takie, czy nie inne środki nacisku, jeśli obywatel się nie zaszczepi. Pierwszą część tego warunku mamy już spełnioną, ponieważ koszty szczepienia są pokryte przez państwo, przez nas, podatników
- wyjaśnił."

https://niezalezna.pl/393072-szczepienia-beda-obowiazkowe-horban-jezeli-inne-metody-zawioda


***

Więc nikt nie ucieknie. Oczywiście, dołoży się garść błota szantażu i pogardy, wiadro szyderstwa dla wszystkich, którzy nie chcieliby. Redaktorzy czekają. Zawodowi "blogerzy" czekają. Porąbani też się zaangażują. Zostaniemy "uratowani". Tak czy inaczej.

Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale