102 obserwujących
1465 notek
1113k odsłon
  1547   9

Dlaczego nie należy się szczepić?! - Cała prawda

Na prośbę blogera @lupin1

1. Bo wywierają na ciebie presję. Rankiem, w nocy, o północy, bez końca pakowane ci są do głowy komunikaty, że musisz się zaszczepić. Byłeś w urzędzie skarbowym? Sądzisz, że celem działania urzędników i wysokich polityków jest twoje dobro? To pomyśl jeszcze raz. Człowiek pod presją nie podejmuje racjonalnych i rozsądnych decyzji. Do decyzji dobrych dla ludzi, nie ma powodu ludzi zmuszać, komunizm to przetrenował dokładnie.

2. Bo to jest niebezpieczne. Jest to niebezpieczne, że wskutek szczepienia - można umrzeć i ludzie wskutek szczepień umierają. Dzięki niemal całkowitej kontroli mediów ONI nie dopuszczają takich informacji do ciebie, bagatelizują je i prawdopodobnie fałszują dane. Jakkolwiek niebezpieczeństwo, że umrzesz wskutek szczepienia jest niewielkie, to ma swoją wartość. Można ją szacować na 1 do 100 tysięcy szczepionek. Prawdopodobieństwo wygrania miliona na loterii szczepionkowej jest ok 1 do 10 milionów. Prawdopodobieństwo wygranej w totka ok 1 do 14 milionów. Przypomnijmy, umiera 1 na 100 tysięcy zaszczepionych. Grasz? Doktor Rogiewicz prawdopodobnie umarł po tej grze, tak jak trzech zdrowych jak tury pilotów British Airways. Tych co umarli są setki i tysiące. Za każdym razem to tragedia.

3. Kilka tysięcy osób w Polsce zmarło na Covid pomimo szczepienia. Statystyki przekazywane oficjalnie wskazują na to, że prawdopodobieństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu jest mniejsze po szczepieniu niż bez niego. Jednak te szczepienia nie dotyczą wirusa, który jest w obiegu, a tego, który był 1,5 roku temu. Poczucie bezpieczeństwa osób zaszczepionych przed zachorowaniem i śmiercią na Covid jest całkowicie fikcyjne. Tu znów się kłania tragiczny, nie wyjaśniony do końca, przypadek ś.p. Krzysztofa Krawczyka. Przez niemal rok, nie spotykał się  nawet z rodziną. Izolował się w domu i odwoływał występy. Zaszczepił się dwukrotnie. Zmarł. Dane o tym, że zaszczepieni umierający na Covid stanowią 0,8% wszystkich umierających są niewiarygodne.

4. Szczepiąc się uniemożliwiasz ludziom powrót do normalności. Do normalnej normalności. Do życia, jakim żyliśmy zawsze, póki grupa osób nie rozpętała całej tej akcji. Uniemożliwiasz powrót do normalności, bo nawet ONI sami ci mówią, że to będzie powrót do "częściowej normalności", do... nowej normalności. Jeśli społeczeństwa w większości zaakceptują reżim stałych szczepień i przepustek szczepiennych do życia, to nikt nie odbierze władzy nad ludźmi tym, co będą owymi szczepieniami i przepustkami dysponować. Nikt nie odda wolności i niezależności ludziom. Szczepiąc się budujesz "nową normalność, w której wszyscy będziemy stale i totalnie kontrolowani, nadzorowani, uzależnieni od władzy.

5. Szczepiąc się nikogo nie chronisz oprócz siebie, bo szczepionka ŁAGODZI OBJAWY, a nie zapobiega zakażeniu ani transmisji. Informacje o tym że szczepionka zapobiega zakażeniu się i transmisji są formułowane przez urzędników, polityków i niektórych "ekspertów" w sposób przypuszczający i w oparciu o metodologię nie będącą badaniami naukowymi. Jeśli osoba nie chroniona zachoruje na Covid to wie, że choruje. Zaszczepiony może przejść lżej chorobę i nieświadomie zakażać innych. Choć nie ma pewności, to może zaistnieć mechanizm, który zaobserwowano przy masowym szczepieniu drobiu. Zaszczepione osobniki, były nosicielami groźniejszych mutacji, gdyż znosiły ich współistnienie. Stawały się zatem zagrożeniem dla pozostałych.

6. Problemy z gospodarką i obostrzeniami, nie wynikają z obecności jakiegoś wirusa, tylko z decyzji polityków. Nawet w kraju, z którego ponoć się wziął SARS-Cov-2, nie zamykano kraju tak, jak to czyniono na Zachodzie. Dzięki zgodzie społeczeństw na masowe, stałe i powtarzalne szczepienia, działania obostrzeniowe uzyskują legitymizację. Akceptujemy bowiem wyjątkowość sytuacji, zatem wyjątkowe, krzywdzące nas, działania władz są uzasadnione.

7. Kościół szamoce się w oparach pedofilskich skandali i odchodzenia wiernych. Aby utrzymać resztki wiarygodności w mediach, zupełnie bezpodstawnie, bo nie jest to dziedziną wiedzy kościoła, zajął zdecydowane pro-szczepionkowe stanowisko. Ponieważ jednak to nie wiedza i prawda, stoją u początku tego stanowiska, to należy się spodziewać dalszej erozji autorytetu biskupów i kapłanów, szczególnie wraz ze zmianą pokoleniową. W sumie to spory wstyd dla kościoła, który dawniej potrafił być niezależny od władzy świeckiej.

8. Oni najzwyczajniej na świecie, stale i z premedytacją, głównie w celu terroryzowania ludzi, kłamią. Kłamał Szumowski, gdy mówił publicznie o liczbie zachorowań na Covid, a posługiwał się liczbą pozytywnych wyników testów PCR z CT prawdopodobnie powyżej 35 a może nawet 40. Kłamali gdy mówili, o liczbie zakażeń. Kłamią gdy podają liczbę śmierci Covid, bo ludzie myślą, że to było tak, że ktoś był zdrowy, zaraził się Covid i zmarł na Covid. Na całym świecie stosowano do uznania śmierci, za śmierć Covid, istnienie pozytywnego testu PCR, a czasem nawet podejrzenie, że ktoś mógł mieć kontakt z wirusem, przy braku takiego pozytywnego testu.

Lubię to! Skomentuj76 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale