109 obserwujących
1607 notek
1187k odsłon
  176   2

Naukowcy nie mają wątpliwości - dzieci pandemii są cofnięte w rozwoju

Dobre wiadomości: dzieci matek zarażonych SARS-CoV-2 nie wykazują opóźnień w rozwoju w stosunku do rówieśników. W badaniu naukowym odkryto jednak, że dzieci okresu strachu i obostrzeń imienia władzy mediów i ekspertów, wykazują ISTOTNE opóźnienia w rozwoju w stosunku do rówieśników sprzed okresu tak zwanej "pandemii".


 both exposed and unexposed infants born during that period had significantly lower scores on gross motor, fine motor, and personal-social subdomains compared with a historical cohort of infants born before the onset of the COVID-19 pandemic.

Jednym słowem Morawiecki z Niedzielskim i Horbanami załatwili nam dzieci. Najpierw te większe, przez izolację i brak normalnej edukacji, co prowadziło wielokrotnie do samobójstw, a ogólnie do zmian psycho-fizycznych. Okazuje się, że także zrobili to tym najmniejszym. ....... jedne.

Wszyscy słudzy piekła zakasać rękawy i do boju. Do waszego boju. Przeciw tym najmniejszym. Choć... każdy słaby i biedny człowiek, odcięty przez was, od rodziny, otoczenia, opieki medycznej i pozbawiony dostępu do lekarstw, popychany w kierunku strzykawki i respiratora też jest najmniejszy.


Badanie naukowe znajduje się tutaj: https://jamanetwork.com/journals/jamapediatrics/fullarticle/2787479Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale