3 obserwujących
269 notek
59k odsłon
322 odsłony

Konfederacja

Wykop Skomentuj29

Konfederacja

Konfederacja to nowy twór polityczny w Polsce założony i kierowany przez młodzież żydowską.

Konfederacja strategicznie opiera się na ideologii nacjonalizmu, który sprytnie miesza z patriotyzmem polskim w celu pozyskania wsparcia Polaków.

Scena polityczna władzy w Polsce jest w pełni zagospodarowana przez układ partyjny PO-PIS, więc Konfederacja nie ma żadnej szansy przełamać tego partyjnego duopolu (monopolu) władzy obu mafii.

Jakie są więc cele Konfederacji?

Wydaje się, że na teraz celem takim jest wykorzystanie patriotyzmu Polaków do uzyskania przez żydowskich przywódców tej partii miejsc w parlamencie polskim tj. w sejmie i senacie, i europejskim, i wpływanie na politykę polską.

Równoczesnym celem jest uzyskanie dotacji partyjnej wynikającej z przekroczenia odpowiedniego (3%) progu wyborczego – życie z polityki i politykowania.

PiS i Konfederacja to jak kłótnia w rodzinie, młodsi żydzi chcą odsunąć od władzy starszych żydów i wzięli się na sposób: wykorzystać uczucia patriotyczne Polaków, a starsi żydzi nie ustępują, bo przyciągają Polaków schlebianiem ich obyczajom i rozdawaniem zasiłków, no zobaczymy co z tego będzie!


Wykop Skomentuj29
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka