Zobaczymy jakie będą wyniki wyborów ale chyba znów na finiszu prezes przegra wybory podobnie jak w 2007.
O ile w 2010 w kampanii prezydenckiej prezes grał do końca rewelacyjnie (i wynik był świetny) to tutaj niestety sprawa się rypła.
Zastanwiam się co wymyślą sztabowcy PIS podczas kolejnej kampanii - prawdopodobnie prezydenckiej 2015. Czy Jarosław Kaczyński będzie w niej występował w stroju przypominającym Hannibala Lecter'a a wszystkie wypowiedzi będą nagrane wcześniej i puszczane z playbacku przy wyłączonym mikrofonie aby prezes nic nie chlapnął?



Komentarze
Pokaż komentarze (6)