Ostatnie komentarze

@henrykjan  Dziękuję postoję.  Po prostu wszystkie relacje w tym Panów trójkącie są dziwne, żeby nie powiedzieć, toksyczne.  To bardzo rzuca się w oczy w tym skądinąd ciekawym poście.
@echo24  O, widzę niezmiernie ciekawe relacje w krakowskim trójkącie, który panowie we trzech tworzycie. Pewnie chodzi tu o jakieś stare sprawy...
@degustathor  Wydaje mi się, że 21 wieków naszej cywilizacji pomogły nam nauczyć się rozróżniać życie zawodowe/publiczne od prywatnego. Ale widzę, że pana nie przekonam.  OK.
@degustathor  Jest to jak najbardziej sprawa dla wymiaru sprawiedliwości.  Ale wyciąganie tego ojcu - osobie publicznej, jest nieprzyzwoite.  Pan Bodnar to kompletnie nie moja bajka, ale brudy jego rodziny są jego brudami.
1. Rzecznik Bodnar zideologizował urząd RPO, zakładam też, że ma dalsze plany polityczne co do swojej osoby. 2. Wyciąganie spraw rodzinnych osobom publcznym jest nieprzyzwoite.
@Sowiniec  Pan jest w sumie biedny, bo musi pan okazywać grzeczność profesorowi W., w rewanżu dostając uwagi co najmniej złośliwe, jeśli nie gorzej.
@henrykjan  To by była jazda, jakby w taki UJ wpompować teraz 6 mld dolarów.
Nasze pożal się Boże elity doskonale to rozumieją, stąd masowo wysyłają dzieci na naukę za granicę.