Ostatnie komentarze

Jak Lichocka pokazała fucka chorym na raka, to jeszcze większego fucka ( proszę nie doszukiwać się podtekstu ) pokazał im Tusk. W 2011 zamiast przekazać 27 mld złotych na onkologię, przekazał je na ratowanie strefy euro, a konkretniej...
@Tomasz Łabuda   Jak TVN  dostała ( za friko ) koncesję od państwa, to ma służyć polskiej racji stanu. Nie może usprawiedliwić swojej antypolskiej  łże-propagandy tym, że jej wszystko wolno, bo robi to za prywatne pieniądze.
Chyba jest lepiej i bardziej dyplomatycznie, że pokazała pokrzykującemu na nią Nitrasowi palec, a nie odkrzyknęła mu, co byłoby zgodne z prawdą  " ty ch.ju ! "
@aala43  Dziwne by było, jakby Duda wygrywał na Śląsku w sondażu zamówionym przez Polska Press. Polska Press - jest częśią Verlagsgruppe, niemieckiej grupy medialnej obecnej w Polsce i Niemczech.
Za komuny było lepiej. Szynka  była dostępna od święta, ale jak smakowała, jak wreszcie się ją zjadło. Teraz półki sklepowe szynkami są zawalone, ale nawet nie chce się na nie patrzeć, bo przez to, że można zjeść je codziennie,...