Spięcie między Muskiem i Trumpem. Wszystko przez jedno zdanie o byłym prezydencie

Elon Musk stwierdził, że Donald Trump jest za stary na bycie prezydentem. To nie spodobało się byłemu przywódcy USA. (fot. PAP/DPA)
Elon Musk stwierdził, że Donald Trump jest za stary na bycie prezydentem. To nie spodobało się byłemu przywódcy USA. (fot. PAP/DPA)
We wtorek Donald Trump zaczepił Elona Muska, gdy ten stwierdził, że Trump jest zbyt stary, by zostać następnym prezydentem USA. Szef Tesli uważa, że powinien on "odpłynąć w kierunku zachodzącego słońca".

"Musk błagałby o rządowe dotacje"

Trump twierdzi, że Musk "błagałby" go o rządowe dotacje.

— Kiedy Elon Musk przyszedłby do Białego Domu prosząc mnie o pomoc we wszystkich swoich licznych dotowanych projektach, czy to elektrycznych samochodach, które nie jeżdżą wystarczająco długo, samochodach bez kierowcy, które się rozbijają, czy statkach rakietowych do nikąd, bez których dotacji byłby bezwartościowy i powiedział mi, jak był wielkim fanem Trumpa i republikaninem, mógłbym powiedzieć: "padnij na kolana i błagaj", a on by to zrobił — twierdzi Trump.

Musk o Trumpie: Czas by odwiesił kapelusz i odpłynął

Musk w poniedziałek oznajmił, że "nie nienawidzi tego człowieka, ale nadszedł czas, aby Trump odwiesił swój kapelusz i odpłynął w kierunku zachodzącego słońca". Wcześniej powiedział on, że skłania się ku wspieraniu gubernatora Florydy Rona DeSantisa na prezydenta w 2024 roku. Jego zdaniem DeSantis z łatwością pokonałby w wyborach Bidena.RB

Czytaj dalej:

Nieoficjalnie: Polityk PiS zawieszona po kontrowersyjnych wpisach na Twitterze

Iran wesprze Rosję w działaniach wojennych na Ukrainie. Przekaże jej potężną broń

HIMARS zbiera żniwa. Rosyjska dywizja straciła większość dowództwa

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka